Carenoil OÜ
Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 211 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 13.01.2025: Reisijate vedamiseks hõljuki ostmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 17,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 425 310,00 | 1 263 591,00 | 262 875,00 | 118 740,00 | 119 447,00 |
| Ärikasum (€) | 14 272,00 | 152 048,00 | 2 305,00 | 3 378,00 | -6 673,00 |
| Puhaskasum (€) | 14 272,00 | 152 052,00 | 2 328,00 | 2 973,00 | -9 460,00 |
| Varad (€) | 53 774,00 | 186 576,00 | 194 373,00 | 199 356,00 | 192 311,00 |
| Kohustised (€) | 20 785,00 | 1 535,00 | 7 004,00 | 9 014,00 | 24 402,00 |
| Omakapital (€) | 32 989,00 | 185 041,00 | 187 369,00 | 190 342,00 | 167 909,00 |
| Raha (€) | 25 992,00 | 71 128,00 | 4 288,00 | 10 858,00 | 34 005,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2022Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 192 tuh €
- Omakapital
- 168 tuh €
- Kohustised
- 24,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 25,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 12,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,5 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2021–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 30
- Teadaolev maht
- Vähemalt 3,4 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
17,1 tuh € · 18 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 119 447,00 € · puhaskahjum 9 460,00 €
müügitulu 118 740,00 € · puhaskasum 2 973,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 262 875,00 € · puhaskasum 2 328,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Saku vald, Rahula küla, Männikasvu · 76414 · kanne 8 · Carenoil OÜ: Kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10155009 / 8
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 263 591,00 € · puhaskasum 152 052,00 €
müügitulu 425 310,00 € · puhaskasum 14 272,00 €
müügitulu 32 663,00 € · puhaskasum 4 427,00 €
müügitulu 38 220,00 € · puhaskasum 2 474,00 €
müügitulu 37 862,00 € · puhaskasum 515,00 €
müügitulu 74 159,00 € · puhaskasum 7 309,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Kandle tn 26 · 10920 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10155009 / 4
müügitulu 61 501,00 € · puhaskasum 1 317,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10155009 / 2
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026