LetInvest OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 213 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 236 347,00 | 179 078,00 | 277 527,00 | 251 145,00 | 242 254,00 |
| Ärikasum (€) | 175 289,00 | 120 978,00 | 233 859,00 | 203 385,00 | 133 814,00 |
| Puhaskasum (€) | 178 703,00 | 113 782,00 | 181 649,00 | 188 963,00 | 157 698,00 |
| Varad (€) | 1 639 957,00 | 1 706 110,00 | 1 725 159,00 | 1 693 374,00 | 1 851 593,00 |
| Kohustised (€) | 18 622,00 | 14 907,00 | 75 245,00 | 40 725,00 | 41 246,00 |
| Omakapital (€) | 1 621 335,00 | 1 691 203,00 | 1 649 914,00 | 1 652 649,00 | 1 810 347,00 |
| Raha (€) | 534 714,00 | 632 435,00 | 702 752,00 | 663 885,00 | 751 056,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,9 mln €
- Omakapital
- 1,8 mln €
- Kohustised
- 41,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 32,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Läike tee 19 · 75312 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10154929 / 12
müügitulu 242 254,00 € · puhaskasum 157 698,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 251 145,00 € · puhaskasum 188 963,00 €
müügitulu 277 527,00 € · puhaskasum 181 649,00 €
müügitulu 179 078,00 € · puhaskasum 113 782,00 €
müügitulu 236 347,00 € · puhaskasum 178 703,00 €
müügitulu 84 042,00 € · puhaskasum 19 759,00 €
müügitulu 161 950,00 € · puhaskasum 16 588,00 €
müügitulu 338 511,00 € · puhaskasum 175 128,00 €
müügitulu 212 053,00 € · puhaskasum 137 060,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Vägeva tee 7 · 75301 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10154929 / 9
müügitulu 358 820,00 € · puhaskasum 260 386,00 €
LetInvest UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10154929
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.07.2026