Õismäe talu OÜ
Mesindus
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 222 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 566 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 38 291,00 | 27 505,00 | 33 519,00 |
| Puhaskasum (€) | 15 123,00 | 5 403,00 | 6 761,00 |
| Varad (€) | 66 534,00 | 71 937,00 | 78 716,00 |
| Kohustised (€) | 724,00 | 724,00 | 742,00 |
| Omakapital (€) | 65 810,00 | 71 213,00 | 77 974,00 |
| Raha (€) | 14 611,00 | 17 684,00 | 26 945,00 |
| Töötajate arv | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 78,7 tuh €
- Omakapital
- 78,0 tuh €
- Kohustised
- 742 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
566 € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 33 519,00 € · puhaskasum 6 761,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Saue vald, Vanamõisa küla, Õiepõllu tee 7 · 76407 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10154510 / 10
Varasemad muutused
müügitulu 27 505,00 € · puhaskasum 5 403,00 €
müügitulu 38 291,00 € · puhaskasum 15 123,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Saue vald, Vanamõisa küla, Õismäe talu · 76407 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10154510 / 6
Õismäe talu OÜ: Kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10154510 / 4, Kanne Ä 10154510 / 3
Majandusaasta periood muutus: 01.04 · 31.03 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10154510 / 2
NEW Workforce UÜ: Kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10154510
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026