OÜ Finur
Katusetööd
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 252 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 17 695,00 | 7 150,00 | 8 300,00 | 39 100,00 | 17 150,00 |
| Ärikasum (€) | 3 519,00 | -8 086,00 | 36 183,00 | 28 255,00 | -37 235,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 582,00 | -8 023,00 | 36 183,00 | 28 255,00 | -37 235,00 |
| Varad (€) | 1 283 854,00 | 1 293 942,00 | 1 347 911,00 | 1 431 987,00 | 1 395 121,00 |
| Kohustised (€) | 80 202,00 | 98 313,00 | 116 099,00 | 171 920,00 | 172 289,00 |
| Omakapital (€) | 1 203 652,00 | 1 195 629,00 | 1 231 812,00 | 1 260 067,00 | 1 222 832,00 |
| Raha (€) | 490 699,00 | 483 530,00 | 561 284,00 | 623 925,00 | 547 893,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2016Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 1,4 mln €
- Omakapital
- 1,2 mln €
- Kohustised
- 172 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 17 150,00 € · puhaskahjum 37 235,00 €
müügitulu 39 100,00 € · puhaskasum 28 255,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Papsaare küla, Meremetsa tee 26 · 88317 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30045566 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 8 300,00 € · puhaskasum 36 183,00 €
müügitulu 7 150,00 € · puhaskahjum 8 023,00 €
müügitulu 17 695,00 € · puhaskasum 3 582,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 28 425,00 € · puhaskasum 10 653,00 €
müügitulu 19 895,00 € · puhaskahjum 21 352,00 €
müügitulu 35 539,00 € · puhaskasum 82 795,00 €
müügitulu 63 880,00 € · puhaskahjum 2 657,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Tori vald, Tammiste küla, Luste tee 22 · 85009 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30045566 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Sauga vald, Tammiste küla, Luste tee 22 · 85009 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 30045566 / 2
müügitulu 144 729,00 € · puhaskasum 69 246,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026