Neljas Korrus OÜ
Restoranid jm toitlustuskohad
30.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 258 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 31 650,00 | 74 018,00 | 116 668,00 | 31 619,00 | 18 952,00 |
| Ärikasum (€) | 19 607,00 | 51 678,00 | 59 121,00 | -31 020,00 | 8 202,00 |
| Puhaskasum (€) | 16 408,00 | 42 151,00 | 61 945,00 | -31 025,00 | 7 999,00 |
| Varad (€) | 92 892,00 | 135 987,00 | 207 469,00 | 163 380,00 | 171 584,00 |
| Kohustised (€) | 5 634,00 | 6 578,00 | 16 115,00 | 3 051,00 | 3 256,00 |
| Omakapital (€) | 87 258,00 | 129 409,00 | 191 354,00 | 160 329,00 | 168 328,00 |
| Raha (€) | 6 009,00 | 31 277,00 | 46 715,00 | 2 963,00 | 2 985,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 1,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 172 tuh €
- Omakapital
- 168 tuh €
- Kohustised
- 3,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 90 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
Allkirjastatud
409,86 € → 336,64 € · vähenes 73,22 € · sh tasumisgraafikus 255,21 € · graafiku lõpp 01.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 21.08.2026
510,43 € → 409,86 € · vähenes 100,57 € · sh tasumisgraafikus 255,21 € · graafiku lõpp 01.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 21.08.2026
409,86 € → 510,43 € · suurenes 100,57 € · sh tasumisgraafikus 510,43 € · graafiku lõpp 01.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 21.08.2026
Varasemad muutused
510,43 € → 409,86 € · vähenes 100,57 € · sh tasumisgraafikus 409,86 € · graafiku lõpp 01.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 21.08.2026
Allkirjastatud
510,43 € → 510,43 € · sh tasumisgraafikus 510,43 € · graafiku lõpp 01.11.2026 · vanima nõude tähtpäev 21.08.2026
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 18 952,00 € · puhaskasum 7 999,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 31 619,00 € · puhaskahjum 31 025,00 €
müügitulu 116 668,00 € · puhaskasum 61 945,00 €
müügitulu 74 018,00 € · puhaskasum 42 151,00 €
müügitulu 31 650,00 € · puhaskasum 16 408,00 €
müügitulu 17 236,00 € · puhaskasum 16 844,00 €
müügitulu 15 919,00 € · puhaskasum 4 644,00 €
müügitulu 40 471,00 € · puhaskasum 11 409,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Rohu tn 21a-4 · 10612 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10153230 / 5
müügitulu 19 145,00 € · puhaskasum 6 937,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.08.2026