Narva Rituaal OÜ
Matusebüroode ja krematooriumide tegevus
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 265 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 843 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 252 310,00 | 260 899,00 | 308 618,00 | 372 634,00 | 391 680,00 |
| Ärikasum (€) | 8 302,00 | 6 961,00 | 7 162,00 | 6 811,00 | 2 648,00 |
| Puhaskasum (€) | 6 587,00 | 4 809,00 | 3 907,00 | 3 175,00 | 216,00 |
| Varad (€) | 67 644,00 | 86 709,00 | 114 526,00 | 117 389,00 | 124 148,00 |
| Kohustised (€) | 39 740,00 | 53 996,00 | 77 906,00 | 77 594,00 | 84 137,00 |
| Omakapital (€) | 27 904,00 | 32 713,00 | 36 620,00 | 39 795,00 | 40 011,00 |
| Raha (€) | 22 405,00 | 11 538,00 | 16 412,00 | 21 937,00 | 17 432,00 |
| Töötajate arv | — | — | 10,00 | 10,00 | 11,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 124 tuh €
- Omakapital
- 40,0 tuh €
- Kohustised
- 84,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 120 tuh €
- Riiklikud maksud
- 24,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 13,0 tuh €
- Töötajaid
- 9,00
Avaliku sektori maksed
2026
843 € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 391 680,00 € · puhaskasum 216,00 €
müügitulu 372 634,00 € · puhaskasum 3 175,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 308 618,00 € · puhaskasum 3 907,00 €
müügitulu 260 899,00 € · puhaskasum 4 809,00 €
müügitulu 252 310,00 € · puhaskasum 6 587,00 €
müügitulu 162 954,00 € · puhaskasum 488,00 €
müügitulu 169 234,00 € · puhaskasum 712,00 €
müügitulu 191 058,00 € · puhaskasum 361,00 €
müügitulu 145 425,00 € · puhaskasum 680,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, Mängu tn 24 · 20104 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 40031823 / 3
müügitulu 142 721,00 € · puhaskasum 12 460,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.08.2026