Input Industries Inc. OÜ
Mujal liigitamata infoalane tegevus
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 272 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 34 454,00 | 110 394,00 | 29 954,00 | 36 175,00 | 39 334,00 |
| Ärikasum (€) | -90 054,00 | 63 443,00 | -18 143,00 | -20 682,00 | -101 466,00 |
| Puhaskasum (€) | -105 026,00 | 22 373,00 | -18 143,00 | -20 682,00 | -101 466,00 |
| Varad (€) | 573 055,00 | 578 980,00 | 592 593,00 | 673 956,00 | 640 689,00 |
| Kohustised (€) | 236 203,00 | 219 755,00 | 251 511,00 | 353 677,00 | 421 876,00 |
| Omakapital (€) | 336 852,00 | 359 225,00 | 341 082,00 | 320 279,00 | 218 813,00 |
| Raha (€) | 20,00 | 1 773,00 | 1 639,00 | 31 085,00 | 28,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 641 tuh €
- Omakapital
- 219 tuh €
- Kohustised
- 422 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 9,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,9 tuh €
Muutused
müügitulu 39 334,00 € · puhaskahjum 101 466,00 €
müügitulu 36 175,00 € · puhaskahjum 20 682,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Hämariku tn 17-1 · 11621 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10152539 / 8
müügitulu 29 954,00 € · puhaskahjum 18 143,00 €
müügitulu 110 394,00 € · puhaskasum 22 373,00 €
müügitulu 34 454,00 € · puhaskahjum 105 026,00 €
müügitulu 23 939,00 € · puhaskahjum 33 444,00 €
müügitulu 16 278,00 € · puhaskahjum 47 522,00 €
müügitulu 34 032,00 € · puhaskasum 557 174,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10152539 / 6
müügitulu 3 800,00 € · puhaskahjum 4 585,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pikk tn 52-6 · 10133 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10152539 / 4
müügitulu 3 200,00 € · puhaskahjum 26 497,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026