OÜ Enmatal TR
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 279 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 500 €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 260,00 | 6 666,00 | 1 250,00 | 5 000,00 | 6 635,00 |
| Ärikasum (€) | 3 202,00 | 143,00 | 539,00 | 2 653,00 | 1 903,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 202,00 | 143,00 | 539,00 | 2 653,00 | 1 903,00 |
| Varad (€) | 69 275,00 | 72 232,00 | 74 657,00 | 74 563,00 | 75 878,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 2 814,00 | 4 700,00 | 1 952,00 | 1 364,00 |
| Omakapital (€) | 69 275,00 | 69 418,00 | 69 957,00 | 72 611,00 | 74 514,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 9 226,00 | 6 196,00 | 4 302,00 | 3 919,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 75,9 tuh €
- Omakapital
- 74,5 tuh €
- Kohustised
- 1,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 6,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
2026
500 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 6 635,00 € · puhaskasum 1 903,00 €
müügitulu 5 000,00 € · puhaskasum 2 653,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 250,00 € · puhaskasum 539,00 €
müügitulu 6 666,00 € · puhaskasum 143,00 €
müügitulu 260,00 € · puhaskasum 3 202,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 680,00 € · puhaskasum 3 970,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 1 518,00 €
müügitulu 400,00 € · puhaskasum 8 646,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Kõpu küla, Mulgu · 88109 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30045314 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Kõpu küla · 88101 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30045314 / 3
müügitulu 24 142,00 € · puhaskasum 18 693,00 €
müügitulu 18 515,00 € · puhaskasum 35 611,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026