Clean Investment OÜ
Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
24.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 291 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 5 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 08.03.2023: Grafiti eemaldamise teenus.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 18,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 287 081,00 | 1 563 558,00 | 1 325 309,00 | 1 329 347,00 | 1 539 956,00 |
| Ärikasum (€) | 145 262,00 | 155 251,00 | -23 773,00 | 37 053,00 | 16 211,00 |
| Puhaskasum (€) | 141 095,00 | 150 904,00 | -27 343,00 | 30 319,00 | 16 793,00 |
| Varad (€) | 421 620,00 | 563 846,00 | 512 426,00 | 543 108,00 | 601 138,00 |
| Kohustised (€) | 103 489,00 | 105 064,00 | 91 020,00 | 91 384,00 | 132 621,00 |
| Omakapital (€) | 318 131,00 | 458 782,00 | 421 406,00 | 451 724,00 | 468 517,00 |
| Raha (€) | 57 583,00 | 47 424,00 | 2 885,00 | 44 568,00 | 13 267,00 |
| Töötajate arv | — | — | 10,00 | 10,00 | 14,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2021Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 601 tuh €
- Omakapital
- 469 tuh €
- Kohustised
- 133 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 603 tuh €
- Riiklikud maksud
- 125 tuh €
- Tööjõumaksud
- 77,3 tuh €
- Töötajaid
- 22,00
Riigihanked
2023–2023 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
18,1 tuh € · 10 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 539 956,00 € · puhaskasum 16 793,00 €
müügitulu 1 329 347,00 € · puhaskasum 30 319,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 325 309,00 € · puhaskahjum 27 343,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Valdmäe põik 3 · 76401 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10151867 / 12
müügitulu 1 563 558,00 € · puhaskasum 150 904,00 €
müügitulu 1 287 081,00 € · puhaskasum 141 095,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10151867 / 11
müügitulu 702 579,00 € · puhaskasum 36 221,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 131/6 · 12915 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10151867 / 10
müügitulu 621 482,00 € · puhaskasum 18 028,00 €
müügitulu 430 948,00 € · puhaskasum 16 155,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Kadaka tee 42n · 12915 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10151867 / 8
müügitulu 395 606,00 € · puhaskasum 4 764,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Sõjamäe tn 10a · 11415 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10151867 / 6
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026