Osaühing Tallinna Perearstikeskus
Üldarstiabi
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 300 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 11 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 17.07.2019: Koduõendusteenus.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,6 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 028 998,00 | 3 890 126,00 | 4 515 893,00 |
| Puhaskasum (€) | 325 647,00 | 436 584,00 | 425 892,00 |
| Varad (€) | 1 223 990,00 | 1 779 247,00 | 2 264 544,00 |
| Kohustised (€) | 341 537,00 | 460 210,00 | 519 615,00 |
| Omakapital (€) | 882 453,00 | 1 319 037,00 | 1 744 929,00 |
| Raha (€) | 1 125 183,00 | 1 697 616,00 | 2 173 369,00 |
| Töötajate arv | 38,00 | 42,00 | 49,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,3 mln €
- Omakapital
- 1,7 mln €
- Kohustised
- 520 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 317 tuh €
- Tööjõumaksud
- 337 tuh €
- Töötajaid
- 71,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
3,6 mln € · 148 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 515 893,00 € · puhaskasum 425 892,00 €
müügitulu 3 890 126,00 € · puhaskasum 436 584,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 3 028 998,00 € · puhaskasum 325 647,00 €
Osaühing Tallinna Perearstikeskus: Kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10151470 / 11
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Jaama tn 11 · 11615 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10151470 / 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026