Helde Puu OÜ
Lapsehoiuteenus
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 350 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 38,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 31 046,00 | 28 687,00 | 43 778,00 | 39 356,00 | 49 585,00 |
| Ärikasum (€) | 50,00 | 390,00 | 10 836,00 | 2 538,00 | 15 828,00 |
| Puhaskasum (€) | 50,00 | 390,00 | 10 836,00 | 2 538,00 | 15 828,00 |
| Varad (€) | 19 087,00 | 18 440,00 | 29 214,00 | 109 365,00 | 112 009,00 |
| Kohustised (€) | 1 214,00 | 177,00 | 150,00 | 77 763,00 | 65 702,00 |
| Omakapital (€) | 17 873,00 | 18 263,00 | 29 064,00 | 31 602,00 | 46 307,00 |
| Raha (€) | 15 995,00 | 14 123,00 | 24 554,00 | 13 386,00 | 4 638,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 112 tuh €
- Omakapital
- 46,3 tuh €
- Kohustised
- 65,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 991 €
- Tööjõumaksud
- 1,1 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
38,7 tuh € · 12 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 49 585,00 € · puhaskasum 15 828,00 €
müügitulu 39 356,00 € · puhaskasum 2 538,00 €
Varasemad muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Osanike muutmine
müügitulu 43 778,00 € · puhaskasum 10 836,00 €
müügitulu 28 687,00 € · puhaskasum 390,00 €
müügitulu 31 046,00 € · puhaskasum 50,00 €
müügitulu 34 824,00 € · puhaskasum 8 751,00 €
müügitulu 23 816,00 € · puhaskahjum 232,00 €
müügitulu 17 539,00 € · puhaskahjum 1 294,00 €
müügitulu 22 125,00 € · puhaskasum 441,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Kaste tn 16 · 12616 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10150019 / 4
müügitulu 18 900,00 € · puhaskasum 3 648,00 €
Helde Puu OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10150019
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026