Hurtigruten Estonia OÜ
Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus
Ettevõte kanti registrisse 15 aastat ja 357 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 17 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 893 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 9 192 941,00 | 14 289 247,00 | 17 522 720,00 | 17 449 802,00 | 17 013 068,00 |
| Ärikasum (€) | 144 763,00 | 258 834,00 | 313 146,00 | 282 301,00 | 680 179,00 |
| Puhaskasum (€) | 144 776,00 | 259 000,00 | 312 991,00 | 282 666,00 | 749 290,00 |
| Varad (€) | 3 946 462,00 | 4 398 025,00 | 5 591 090,00 | 5 287 240,00 | 7 001 765,00 |
| Kohustised (€) | 1 419 745,00 | 1 612 308,00 | 2 492 382,00 | 1 905 866,00 | 2 871 101,00 |
| Omakapital (€) | 2 526 717,00 | 2 785 717,00 | 3 098 708,00 | 3 381 374,00 | 4 130 664,00 |
| Raha (€) | 1 072 081,00 | 1 103 796,00 | 741 855,00 | 452 803,00 | 573 248,00 |
| Töötajate arv | — | — | 282,00 | 283,00 | 243,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 7,0 mln €
- Omakapital
- 4,1 mln €
- Kohustised
- 2,9 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 4,1 mln €
- Riiklikud maksud
- 1,0 mln €
- Tööjõumaksud
- 1,1 mln €
- Töötajaid
- 208,00
Avaliku sektori maksed
2026
893 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lootsi tn 8/1 · 10151 · kanne 22 · Menetlus: Kandeavaldus nr 6015138, Kanne Ä 10149924 / 23
müügitulu 17 013 068,00 € · puhaskasum 749 290,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 17 449 802,00 € · puhaskasum 282 666,00 €
müügitulu 17 522 720,00 € · puhaskasum 312 991,00 €
müügitulu 14 289 247,00 € · puhaskasum 259 000,00 €
müügitulu 9 192 941,00 € · puhaskasum 144 776,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 8 035 476,00 € · puhaskasum 99 557,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 63/3 · 10120 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10149924 / 14
müügitulu 8 271 334,00 € · puhaskasum 89 150,00 €
müügitulu 8 393 475,00 € · puhaskasum 393 076,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 63/3 · 10152 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10149924 / 12
müügitulu 8 563 050,00 € · puhaskasum 711 294,00 €
müügitulu 6 770 574,00 € · puhaskahjum 716 089,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026