Fener Eesti OÜ
Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 4 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 130 859,00 | 130 162,00 | 134 156,00 | 187 498,00 | 282 854,00 |
| Ärikasum (€) | 24 453,00 | 30 232,00 | 26 966,00 | 35 186,00 | 46 830,00 |
| Puhaskasum (€) | 19 807,00 | 26 636,00 | 21 918,00 | 31 447,00 | 41 833,00 |
| Varad (€) | 54 220,00 | 61 963,00 | 61 068,00 | 73 245,00 | 90 765,00 |
| Kohustised (€) | 1 552,00 | 659,00 | 2 847,00 | 3 577,00 | 4 263,00 |
| Omakapital (€) | 52 668,00 | 61 304,00 | 58 221,00 | 69 668,00 | 86 502,00 |
| Raha (€) | 31 832,00 | 38 414,00 | 39 240,00 | 25 408,00 | 46 985,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 90,8 tuh €
- Omakapital
- 86,5 tuh €
- Kohustised
- 4,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 66,3 tuh €
Muutused
müügitulu 282 854,00 € · puhaskasum 41 833,00 €
müügitulu 187 498,00 € · puhaskasum 31 447,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 134 156,00 € · puhaskasum 21 918,00 €
müügitulu 130 162,00 € · puhaskasum 26 636,00 €
müügitulu 130 859,00 € · puhaskasum 19 807,00 €
müügitulu 128 338,00 € · puhaskasum 21 661,00 €
müügitulu 137 691,00 € · puhaskasum 21 070,00 €
müügitulu 137 689,00 € · puhaskasum 17 021,00 €
müügitulu 226 880,00 € · puhaskasum 50 011,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Kohila vald, Urge küla, Mesika tn 2-2 · 79743 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30045897
müügitulu 106 960,00 € · puhaskasum 18 877,00 €
Fener Eesti OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10149441 / 4
Grandevent UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10149441
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026