RaJa Investment OÜ
Arvutimängude kirjastamine
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 16 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 266 €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 5 426,00 | 20 635,00 | 18 005,00 | 6 724,00 | 5 572,00 |
| Ärikasum (€) | 5 233,00 | -96,00 | 9 534,00 | 2 488,00 | -15 224,00 |
| Puhaskasum (€) | 5 233,00 | -96,00 | 9 534,00 | 2 488,00 | -15 224,00 |
| Varad (€) | 14 660,00 | 12 180,00 | 21 714,00 | 24 202,00 | 8 978,00 |
| Kohustised (€) | 2 384,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 12 276,00 | 12 180,00 | 21 714,00 | 24 202,00 | 8 978,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 6 288,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 9,0 tuh €
- Omakapital
- 9,0 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterAvaliku sektori maksed
2026
266 € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 5 572,00 € · puhaskahjum 15 224,00 €
müügitulu 6 724,00 € · puhaskasum 2 488,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks
müügitulu 18 005,00 € · puhaskasum 9 534,00 €
müügitulu 20 635,00 € · puhaskahjum 96,00 €
müügitulu 5 426,00 € · puhaskasum 5 233,00 €
müügitulu 1 643,00 € · puhaskasum 418,00 €
müügitulu 1 562,00 € · puhaskahjum 744,00 €
müügitulu 21 178,00 € · puhaskasum 753,00 €
müügitulu 1 852,00 € · puhaskasum 1 652,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Saku vald, Jälgimäe küla, Pärnu mnt 555 · 76401 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10149104 / 3
müügitulu 4 396,00 € · puhaskasum 3 318,00 €
RaJa Investment OÜ: Kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10149104
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.08.2026