Korovo OÜ
Kinofilmide ja videote tootmine
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 19 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 106 400,00 | 70 128,00 | 97 048,00 | 72 019,00 | 82 530,00 |
| Ärikasum (€) | 11 298,00 | 9 632,00 | 22 338,00 | 10 102,00 | 20 771,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 048,00 | 7 178,00 | 20 224,00 | 6 427,00 | 17 480,00 |
| Varad (€) | 28 699,00 | 14 965,00 | 38 670,00 | 17 191,00 | 25 303,00 |
| Kohustised (€) | 16 097,00 | 5 615,00 | 15 870,00 | 5 464,00 | 5 096,00 |
| Omakapital (€) | 12 602,00 | 9 350,00 | 22 800,00 | 11 727,00 | 20 207,00 |
| Raha (€) | 8 126,00 | 0,00 | 0,00 | 84,00 | 5 169,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 25,3 tuh €
- Omakapital
- 20,2 tuh €
- Kohustised
- 5,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 18,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 7,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,9 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 82 530,00 € · puhaskasum 17 480,00 €
müügitulu 72 019,00 € · puhaskasum 6 427,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 97 048,00 € · puhaskasum 20 224,00 €
müügitulu 70 128,00 € · puhaskasum 7 178,00 €
müügitulu 106 400,00 € · puhaskasum 4 048,00 €
müügitulu 104 449,00 € · puhaskasum 37 700,00 €
müügitulu 70 328,00 € · puhaskasum 17 131,00 €
müügitulu 68 632,00 € · puhaskasum 31 948,00 €
müügitulu 43 210,00 € · puhaskasum 6 223,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Härjapea tn 26-4 · 10320 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10148900 / 9
müügitulu 50 095,00 € · puhaskasum 15 586,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Korovo OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10148900 / 5
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Voiture UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10148900
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.07.2026