OÜ Maurus Kirjastus
Raamatukirjastamine
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 26 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 5 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 04.11.2024: Ajakirja kirjastamine ning trükkimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,2 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 809 250,00 | 1 021 756,00 | 1 201 184,00 | 1 461 844,00 | 1 552 061,00 |
| Ärikasum (€) | 82 109,00 | 101 956,00 | 109 689,00 | 125 274,00 | 41 097,00 |
| Puhaskasum (€) | 81 376,00 | 101 169,00 | 71 328,00 | 109 490,00 | 30 568,00 |
| Varad (€) | 675 329,00 | 870 101,00 | 1 009 508,00 | 1 128 113,00 | 1 240 011,00 |
| Kohustised (€) | 456 138,00 | 549 741,00 | 899 129,00 | 908 244,00 | 989 574,00 |
| Omakapital (€) | 219 191,00 | 320 360,00 | 110 379,00 | 219 869,00 | 250 437,00 |
| Raha (€) | 156 304,00 | 107 129,00 | 199 763,00 | 187 835,00 | 103 377,00 |
| Töötajate arv | — | — | 15,00 | 16,00 | 18,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2018Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 1,2 mln €
- Omakapital
- 250 tuh €
- Kohustised
- 990 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 336 tuh €
- Riiklikud maksud
- 96,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 84,8 tuh €
- Töötajaid
- 34,00
Riigihanked
2023–2024 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,5 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
1,2 mln € · 938 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 552 061,00 € · puhaskasum 30 568,00 €
müügitulu 1 461 844,00 € · puhaskasum 109 490,00 €
Varasemad muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Osanike muutmine
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Osanike muutmine
müügitulu 1 201 184,00 € · puhaskasum 71 328,00 €
müügitulu 1 021 756,00 € · puhaskasum 101 169,00 €
müügitulu 809 250,00 € · puhaskasum 81 376,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 745 880,00 € · puhaskasum 100 446,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 74 · 10113 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10148777 / 14
müügitulu 695 915,00 € · puhaskasum 44 356,00 €
Jaan Rosental – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10148777 / 12
müügitulu 604 959,00 € · puhaskasum 42 022,00 €
müügitulu 544 842,00 € · puhaskahjum 14 745,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 74 · 10144 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10148777 / 10
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 477 184,00 € · puhaskahjum 36 842,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026