OÜ Hansaspine
Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 41 päeva tagasi.
2023. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 08.12.2025: Lülisamba metallosteosünteesi vahendid 2.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,4 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 205 276,00 | 1 590 221,00 | 1 594 218,00 | 1 822 807,00 | 1 813 185,00 |
| Ärikasum (€) | -50 884,00 | -420 649,00 | 1 030 047,00 | 425 323,00 | 725 149,00 |
| Puhaskasum (€) | -58 253,00 | -433 102,00 | 991 285,00 | 370 132,00 | 659 088,00 |
| Varad (€) | 2 126 527,00 | 2 216 827,00 | 2 355 487,00 | 2 371 439,00 | 2 738 455,00 |
| Kohustised (€) | 437 727,00 | 1 001 829,00 | 301 204,00 | 251 862,00 | 211 790,00 |
| Omakapital (€) | 1 688 800,00 | 1 214 998,00 | 2 054 283,00 | 2 119 577,00 | 2 526 665,00 |
| Raha (€) | 220 551,00 | 39 032,00 | 149 670,00 | 144 500,00 | 556 640,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2023Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2020Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 2,7 mln €
- Omakapital
- 2,5 mln €
- Kohustised
- 212 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 407 tuh €
- Riiklikud maksud
- 49,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 15,4 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Riigihanked
2018–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 10
- Teadaolev maht
- Vähemalt 14,6 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
1,4 mln € · 96 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 813 185,00 € · puhaskasum 659 088,00 €
müügitulu 1 822 807,00 € · puhaskasum 370 132,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 594 218,00 € · puhaskasum 991 285,00 €
müügitulu 1 590 221,00 € · puhaskahjum 433 102,00 €
müügitulu 1 205 276,00 € · puhaskahjum 58 253,00 €
müügitulu 1 467 790,00 € · puhaskasum 672 082,00 €
müügitulu 340 442,00 € · puhaskahjum 73 909,00 €
müügitulu 202 618,00 € · puhaskasum 42 187,00 €
müügitulu 300 150,00 € · puhaskasum 110 407,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tüve tn 38a · 13418 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10148273 / 4
müügitulu 367 837,00 € · puhaskasum 166 169,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.08.2026