Estabien OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 41 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 12 180,00 | 33 810,00 | 22 170,00 | 16 680,00 | 20 740,00 |
| Ärikasum (€) | 6 045,00 | 26 895,00 | 4 221,00 | 5 021,00 | -4 675,00 |
| Puhaskasum (€) | 6 045,00 | 26 895,00 | 4 221,00 | 5 021,00 | -2 675,00 |
| Varad (€) | 82 138,00 | 105 484,00 | 120 615,00 | 133 300,00 | 148 860,00 |
| Kohustised (€) | 42 501,00 | 39 124,00 | 52 922,00 | 60 587,00 | 78 822,00 |
| Omakapital (€) | 39 637,00 | 66 360,00 | 67 693,00 | 72 713,00 | 70 038,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 3 944,00 | 15 454,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 149 tuh €
- Omakapital
- 70,0 tuh €
- Kohustised
- 78,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterAvaliku sektori maksed
2026
1,0 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 20 740,00 € · puhaskahjum 2 675,00 €
müügitulu 16 680,00 € · puhaskasum 5 021,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 22 170,00 € · puhaskasum 4 221,00 €
müügitulu 33 810,00 € · puhaskasum 26 895,00 €
müügitulu 12 180,00 € · puhaskasum 6 045,00 €
müügitulu 29 152,00 € · puhaskasum 22 457,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Katusepapi tn 16a · 11412 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10148143 / 6
müügitulu 5 680,00 € · puhaskasum 984,00 €
müügitulu 9 560,00 € · puhaskasum 6 977,00 €
müügitulu 3 500,00 € · puhaskahjum 12 902,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Katusepapi tn 16 · 11412 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10148143 / 4
müügitulu 114,00 € · puhaskahjum 9 101,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026