Tomson Tervisekeskus OÜ
Muu mujal liigitamata teenindus
12.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 55 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 839 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 111 538,00 | 1 036 481,00 | 1 201 113,00 |
| Puhaskasum (€) | 32 130,00 | -21 956,00 | -28 461,00 |
| Varad (€) | 285 288,00 | 266 214,00 | 208 109,00 |
| Kohustised (€) | 150 818,00 | 192 220,00 | 182 577,00 |
| Omakapital (€) | 134 470,00 | 73 994,00 | 25 532,00 |
| Raha (€) | 152 125,00 | 65 421,00 | 30 505,00 |
| Töötajate arv | 12,00 | 16,00 | 17,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 208 tuh €
- Omakapital
- 25,5 tuh €
- Kohustised
- 183 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 85,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 90,3 tuh €
- Töötajaid
- 16,00
Avaliku sektori maksed
2026
839 tuh € · 58 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 201 113,00 € · puhaskahjum 28 461,00 €
müügitulu 1 036 481,00 € · puhaskahjum 21 956,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 12/1 · 11415 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10149973 / 10
müügitulu 1 111 538,00 € · puhaskasum 32 130,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 7 · 11415 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10149973 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 7/2 · 11415 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10149973 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Sõpruse pst 200-92 · 13423 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10149973 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.10 · 30.09 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 20053402 / 2
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · LEPASALU UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 20053402
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 02.09.2026