Indriko OÜ
Muude põllukultuuride kasvatus
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 83 päeva tagasi.
2026. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 21.12.2018: 2018 - 2019 a. lumetõrjetööde teostamine Tori valla Sauga ja Are piirkondade kohalikel ja avalikult kasutavatel teedel ning tänavatel.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 7,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 151 815,00 | 80 047,00 | 42 453,00 | 58 182,00 | 56 102,00 |
| Ärikasum (€) | 74 851,00 | -3 402,00 | -43 671,00 | -41 462,00 | 14 275,00 |
| Puhaskasum (€) | 73 557,00 | -3 929,00 | -43 669,00 | -41 460,00 | 14 281,00 |
| Varad (€) | 606 774,00 | 565 774,00 | 525 530,00 | 490 995,00 | 523 754,00 |
| Kohustised (€) | 43 864,00 | 13 777,00 | 17 202,00 | 24 127,00 | 42 605,00 |
| Omakapital (€) | 562 910,00 | 551 997,00 | 508 328,00 | 466 868,00 | 481 149,00 |
| Raha (€) | 4 552,00 | 22 314,00 | 8 373,00 | 42 383,00 | 82 691,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | — |
Aastaaruanded · 2022–2026 · summad eurodes
2026Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2026
- 524 tuh €
- Omakapital
- 481 tuh €
- Kohustised
- 42,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,6 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2018–2018 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
7,6 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 58 182,00 € · puhaskahjum 41 460,00 €
müügitulu 42 453,00 € · puhaskahjum 43 669,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 80 047,00 € · puhaskahjum 3 929,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 151 815,00 € · puhaskasum 73 557,00 €
müügitulu 138 160,00 € · puhaskasum 15 336,00 €
müügitulu 142 691,00 € · puhaskasum 55 620,00 €
müügitulu 108 230,00 € · puhaskasum 16 340,00 €
müügitulu 137 201,00 € · puhaskasum 56 308,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Tori vald, Rütavere küla, Indriko · 85007 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30044132 / 4
müügitulu 98 182,00 € · puhaskasum 64 476,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.07.2026