A2Z Language Studio OÜ
Kirjalik ja suuline tõlge
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 79 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 21 271,00 | 22 095,00 | 20 004,00 | 18 883,00 | 13 625,00 |
| Ärikasum (€) | 10 698,00 | 2 381,00 | 4 142,00 | -120,00 | -7 700,00 |
| Puhaskasum (€) | 10 698,00 | 2 380,00 | 4 144,00 | -106,00 | -7 700,00 |
| Varad (€) | 25 237,00 | 24 269,00 | 27 465,00 | 16 990,00 | 9 870,00 |
| Kohustised (€) | 6 487,00 | 7 895,00 | 6 947,00 | 6 462,00 | 7 042,00 |
| Omakapital (€) | 18 750,00 | 16 374,00 | 20 518,00 | 10 528,00 | 2 828,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 13 754,00 | 0,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 9,9 tuh €
- Omakapital
- 2,8 tuh €
- Kohustised
- 7,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 681 €
- Tööjõumaksud
- 723 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 13 625,00 € · puhaskahjum 7 700,00 €
müügitulu 18 883,00 € · puhaskahjum 106,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 20 004,00 € · puhaskasum 4 144,00 €
müügitulu 22 095,00 € · puhaskasum 2 380,00 €
müügitulu 21 271,00 € · puhaskasum 10 698,00 €
müügitulu 20 024,00 € · puhaskasum 4 819,00 €
müügitulu 22 181,00 € · puhaskasum 4 332,00 €
müügitulu 21 580,00 € · puhaskasum 1 416,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi vald, Karula küla, Järve vkt 17 · 71070 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20053119 / 4
müügitulu 23 397,00 € · puhaskahjum 1 450,00 €
müügitulu 23 815,00 € · puhaskasum 2 511,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026