Munga Ärimaja OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 88 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 134 985,00 | 195 865,00 | 193 964,00 | 197 395,00 | 134 263,00 |
| Ärikasum (€) | 31 373,00 | 31 860,00 | 24 170,00 | 37 897,00 | 942 728,00 |
| Puhaskasum (€) | 16 736,00 | 24 578,00 | 9 735,00 | 17 394,00 | 865 469,00 |
| Varad (€) | 683 033,00 | 604 944,00 | 640 732,00 | 680 695,00 | 1 218 503,00 |
| Kohustised (€) | 320 793,00 | 218 126,00 | 249 179,00 | 288 748,00 | 141 087,00 |
| Omakapital (€) | 362 240,00 | 386 818,00 | 391 553,00 | 391 947,00 | 1 077 416,00 |
| Raha (€) | 1 327,00 | 2 322,00 | 2 671,00 | 2 283,00 | 501 054,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,2 mln €
- Omakapital
- 1,1 mln €
- Kohustised
- 141 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 126 tuh €
- Riiklikud maksud
- 13,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 779 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 134 263,00 € · puhaskasum 865 469,00 €
müügitulu 197 395,00 € · puhaskasum 17 394,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 193 964,00 € · puhaskasum 9 735,00 €
müügitulu 195 865,00 € · puhaskasum 24 578,00 €
müügitulu 134 985,00 € · puhaskasum 16 736,00 €
müügitulu 125 097,00 € · puhaskasum 35 727,00 €
müügitulu 151 307,00 € · puhaskasum 25 712,00 €
müügitulu 135 661,00 € · puhaskasum 36 236,00 €
müügitulu 136 919,00 € · puhaskasum 56 898,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Nurmiku tee 7 · 74001 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10146550 / 3
müügitulu 129 822,00 € · puhaskasum 52 725,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.08.2026