Avalor Invest OÜ
Enda kinnisvara ost ja müük
18.09.2026 · Juhtimismuudatus kanti registrisse — Rita Mõttus – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20052877 / 7
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 106 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 239 630,00 | 1 591 557,00 | 708 739,00 | 504 664,00 | 624 872,00 |
| Ärikasum (€) | 303 639,00 | 155 444,00 | -29 840,00 | 33 277,00 | 173 767,00 |
| Puhaskasum (€) | 453 719,00 | 155 585,00 | -26 800,00 | 38 487,00 | 200 097,00 |
| Varad (€) | 2 386 376,00 | 2 383 031,00 | 2 238 551,00 | 2 347 130,00 | 2 488 937,00 |
| Kohustised (€) | 281 505,00 | 122 575,00 | 4 895,00 | 74 986,00 | 16 696,00 |
| Omakapital (€) | 2 104 871,00 | 2 260 456,00 | 2 233 656,00 | 2 272 144,00 | 2 472 241,00 |
| Raha (€) | 656 234,00 | 740 254,00 | 92 959,00 | 329 510,00 | 568 146,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,5 mln €
- Omakapital
- 2,5 mln €
- Kohustised
- 16,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 26,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 5,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,4 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Rita Mõttus – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20052877 / 7
müügitulu 624 872,00 € · puhaskasum 200 097,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 504 664,00 € · puhaskasum 38 487,00 €
müügitulu 708 739,00 € · puhaskahjum 26 800,00 €
müügitulu 1 591 557,00 € · puhaskasum 155 585,00 €
müügitulu 1 239 630,00 € · puhaskasum 453 719,00 €
müügitulu 1 201 591,00 € · puhaskasum 340 198,00 €
müügitulu 908 320,00 € · puhaskasum 283 166,00 €
müügitulu 1 041 457,00 € · puhaskasum 262 254,00 €
müügitulu 702 630,00 € · puhaskasum 151 635,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Meegomäe küla, Ede-Mäekalda · 65603 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20052877 / 4
müügitulu 462 000,00 € · puhaskasum 141 342,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.09.2026