Evidensia Loomakliinikud OÜ
Veterinaaria
28.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 108 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 16 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 14,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 023 526,00 | 5 238 888,00 | 8 060 087,00 | 9 028 033,00 | 8 661 893,00 |
| Ärikasum (€) | 126 046,00 | 583 805,00 | 530 667,00 | 543 122,00 | 142 838,00 |
| Puhaskasum (€) | 102 126,00 | 570 192,00 | 529 649,00 | 551 933,00 | 165 751,00 |
| Varad (€) | 884 853,00 | 2 876 953,00 | 3 287 735,00 | 4 215 946,00 | 4 808 561,00 |
| Kohustised (€) | 468 024,00 | 1 192 987,00 | 1 177 509,00 | 1 553 787,00 | 1 980 651,00 |
| Omakapital (€) | 416 829,00 | 1 683 966,00 | 2 110 226,00 | 2 662 159,00 | 2 827 910,00 |
| Raha (€) | 185 870,00 | 963 288,00 | 1 179 908,00 | 2 027 051,00 | 748 710,00 |
| Töötajate arv | — | — | 96,00 | 111,00 | 95,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,8 mln €
- Omakapital
- 2,8 mln €
- Kohustised
- 2,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,5 mln €
- Riiklikud maksud
- 746 tuh €
- Tööjõumaksud
- 497 tuh €
- Töötajaid
- 125,00
Avaliku sektori maksed
2026
14,1 tuh € · 56 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
107,00 € → 105,56 € · vähenes 1,44 € · vanima nõude tähtpäev 15.10.2026
118 600,51 € → 107,00 € · vähenes 118 493,51 € · vanima nõude tähtpäev 15.10.2026
107,00 € → 118 600,51 € · suurenes 118 493,51 € · vanima nõude tähtpäev 15.10.2026
maksuvõlg 107,00 € · vanima nõude tähtpäev 15.10.2026
Varasemad muutused
maksuvõlg 175 313,27 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
maksuvõlg 270,16 € · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
müügitulu 8 661 893,00 € · puhaskasum 165 751,00 €
müügitulu 9 028 033,00 € · puhaskasum 551 933,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 8 060 087,00 € · puhaskasum 529 649,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 44/2 · 10621 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10145957 / 13
müügitulu 5 238 888,00 € · puhaskasum 570 192,00 €
Evidensia Loomakliinikud OÜ: Kanne 11 · Majandusaasta periood muutus: 01.10 · 30.09 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10145957 / 11
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 3 023 526,00 € · puhaskasum 102 126,00 €
müügitulu 2 463 673,00 € · puhaskasum 327 270,00 €
müügitulu 2 272 599,00 € · puhaskasum 7 965,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 1 823 575,00 € · puhaskasum 31 375,00 €
müügitulu 1 503 880,00 € · puhaskasum 54 620,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 44 · 10621 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10145957 / 4
müügitulu 1 349 440,00 € · puhaskasum 29 190,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Loomade Kiirabikliinik OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10145957
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026