Silva Service OÜ
Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
10.08.2026 võitis hanke: Kolga-Kolga; Kuusalu-Kuusalu; Nõmme-Kuusalu; Posti-Kuusalu; Salmistu-Kuusalu; Sõitme-Kuusalu 10 kV õhuliini liinikoridori hooldus- ja laiendustööde teostamine.
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 110 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 88,3 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 671 894,00 | 570 891,00 | 495 296,00 | 748 064,00 | 1 154 187,00 |
| Ärikasum (€) | 70 563,00 | 93 747,00 | 9 681,00 | 156 571,00 | 222 737,00 |
| Puhaskasum (€) | 38 006,00 | 76 293,00 | 7 881,00 | 159 936,00 | 224 510,00 |
| Varad (€) | 804 864,00 | 1 004 607,00 | 977 519,00 | 1 015 110,00 | 1 186 788,00 |
| Kohustised (€) | 312 742,00 | 536 192,00 | 501 224,00 | 378 880,00 | 326 048,00 |
| Omakapital (€) | 492 122,00 | 468 415,00 | 476 295,00 | 636 230,00 | 860 740,00 |
| Raha (€) | 292 079,00 | 215 568,00 | 81 669,00 | 308 291,00 | 293 837,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2020Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 1,2 mln €
- Omakapital
- 861 tuh €
- Kohustised
- 326 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 181 tuh €
- Riiklikud maksud
- 16,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 5,4 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 31
- Teadaolev maht
- Vähemalt 14,6 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
88,3 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 154 187,00 € · puhaskasum 224 510,00 €
müügitulu 748 064,00 € · puhaskasum 159 936,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 495 296,00 € · puhaskasum 7 881,00 €
müügitulu 570 891,00 € · puhaskasum 76 293,00 €
müügitulu 671 894,00 € · puhaskasum 38 006,00 €
müügitulu 1 084 969,00 € · puhaskasum 367 240,00 €
müügitulu 962 728,00 € · puhaskasum 355 730,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Tõusu tn 9a · 44307 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 40030871 / 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
müügitulu 161 690,00 € · puhaskasum 26 838,00 €
müügitulu 123 815,00 € · puhaskasum 28 804,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Ilu pst 10-2 · 44314 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 40030871 / 3
müügitulu 138 952,00 € · puhaskasum 27 103,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026