OÜ Külmaline
Masinate ja seadmete remont ning hooldus
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 129 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 14,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 096 571,00 | 1 410 638,00 | 1 424 145,00 | 1 362 804,00 | 1 222 812,00 |
| Ärikasum (€) | 62 277,00 | 124 971,00 | 163 582,00 | 180 586,00 | 67 019,00 |
| Puhaskasum (€) | 62 289,00 | 124 683,00 | 123 585,00 | 174 557,00 | 67 541,00 |
| Varad (€) | 351 188,00 | 508 126,00 | 409 597,00 | 572 849,00 | 574 631,00 |
| Kohustised (€) | 117 984,00 | 150 239,00 | 99 700,00 | 145 062,00 | 79 303,00 |
| Omakapital (€) | 233 204,00 | 357 887,00 | 309 897,00 | 427 787,00 | 495 328,00 |
| Raha (€) | 139 359,00 | 145 029,00 | 176 847,00 | 332 392,00 | 359 921,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 8,00 | 8,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2021Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 575 tuh €
- Omakapital
- 495 tuh €
- Kohustised
- 79,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 237 tuh €
- Riiklikud maksud
- 63,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 28,0 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Avaliku sektori maksed
2026
14,0 tuh € · 16 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 222 812,00 € · puhaskasum 67 541,00 €
müügitulu 1 362 804,00 € · puhaskasum 174 557,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 424 145,00 € · puhaskasum 123 585,00 €
müügitulu 1 410 638,00 € · puhaskasum 124 683,00 €
müügitulu 1 096 571,00 € · puhaskasum 62 289,00 €
müügitulu 789 834,00 € · puhaskasum 4 404,00 €
müügitulu 952 698,00 € · puhaskasum 54 992,00 €
müügitulu 844 078,00 € · puhaskasum 78 398,00 €
müügitulu 700 065,00 € · puhaskasum 36 236,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Mahlamäe tn 18 · 79513 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30043842 / 3
müügitulu 627 235,00 € · puhaskasum 42 636,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · OÜ Külmaline: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 30043842
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 18.08.2026