OÜ Stand By
Metallitöötlus ja metallpindade katmine
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 143 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 9,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 13 320,00 | 100 698,00 | 211 055,00 | 511 110,00 | 443 167,00 |
| Ärikasum (€) | -1 704,00 | 34 672,00 | 56 349,00 | 119 679,00 | 96 370,00 |
| Puhaskasum (€) | -1 781,00 | 34 672,00 | 55 760,00 | 118 737,00 | 93 980,00 |
| Varad (€) | 35 879,00 | 76 008,00 | 153 648,00 | 270 717,00 | 439 502,00 |
| Kohustised (€) | 1 229,00 | 6 686,00 | 28 566,00 | 26 898,00 | 108 703,00 |
| Omakapital (€) | 34 650,00 | 69 322,00 | 125 082,00 | 243 819,00 | 330 799,00 |
| Raha (€) | 8 376,00 | 21 002,00 | 55 963,00 | 135 728,00 | 242 065,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 440 tuh €
- Omakapital
- 331 tuh €
- Kohustised
- 109 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 158 tuh €
- Riiklikud maksud
- 36,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 10,6 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
9,5 tuh € · 10 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 443 167,00 € · puhaskasum 93 980,00 €
müügitulu 511 110,00 € · puhaskasum 118 737,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 211 055,00 € · puhaskasum 55 760,00 €
müügitulu 100 698,00 € · puhaskasum 34 672,00 €
müügitulu 13 320,00 € · puhaskahjum 1 781,00 €
müügitulu 30 601,00 € · puhaskahjum 13 891,00 €
müügitulu 65 578,00 € · puhaskahjum 5 898,00 €
müügitulu 62 420,00 € · puhaskasum 5 977,00 €
müügitulu 51 844,00 € · puhaskasum 7 313,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Lõikuse tn 11 · 71014 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20053367 / 3
müügitulu 43 418,00 € · puhaskasum 2 280,00 €
OÜ Stand By: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10145054 / 5
Starplaza UÜ: Kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10145054
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026