OÜ PERFERA
Finantsnõustamine
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 172 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 320 232,00 | 301 944,00 | 260 376,00 | 190 364,00 | 120 436,00 |
| Ärikasum (€) | 294 927,00 | 230 080,00 | 221 639,00 | 289 408,00 | 68 833,00 |
| Puhaskasum (€) | 149 811,00 | -16 037,00 | 78 651,00 | 487 013,00 | -50 226,00 |
| Varad (€) | 2 372 164,00 | 2 357 179,00 | 2 391 364,00 | 2 898 028,00 | 2 995 601,00 |
| Kohustised (€) | 13 412,00 | 14 464,00 | 9 497,00 | 346 902,00 | 270 108,00 |
| Omakapital (€) | 2 358 752,00 | 2 342 715,00 | 2 381 867,00 | 2 551 126,00 | 2 725 493,00 |
| Raha (€) | 194 928,00 | 679 593,00 | 703 157,00 | 297 776,00 | 201 936,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,0 mln €
- Omakapital
- 2,7 mln €
- Kohustised
- 270 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 59,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 15,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,1 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 120 436,00 € · puhaskahjum 50 226,00 €
OÜ PERFERA: Kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10143962 / 8
Varasemad muutused
müügitulu 190 364,00 € · puhaskasum 487 013,00 €
müügitulu 260 376,00 € · puhaskasum 78 651,00 €
müügitulu 301 944,00 € · puhaskahjum 16 037,00 €
müügitulu 320 232,00 € · puhaskasum 149 811,00 €
müügitulu 243 796,00 € · puhaskasum 390 331,00 €
müügitulu 199 759,00 € · puhaskasum 244 403,00 €
müügitulu 180 649,00 € · puhaskasum 239 903,00 €
müügitulu 383 591,00 € · puhaskasum 390 166,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Raua tn 12-12 · 10124 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10143962 / 4
müügitulu 279 942,00 € · puhaskasum 224 397,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026