MPI Kivipaigaldus OÜ
Maanteede ja kiirteede ehitus
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 185 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 09.06.2026; lepingu maksumus 120 tuh €: Kompostimisväljaku ehitamine (Räpina Aianduskool).
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,3 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 815 358,00 | 1 362 508,00 | 1 958 450,00 | 1 336 142,00 | 1 398 035,00 |
| Ärikasum (€) | 328 863,00 | 198 358,00 | 385 029,00 | 144 791,00 | 24 982,00 |
| Puhaskasum (€) | 326 515,00 | 194 892,00 | 377 111,00 | 91 935,00 | 23 584,00 |
| Varad (€) | 1 020 642,00 | 1 310 926,00 | 1 653 952,00 | 1 494 678,00 | 1 425 149,00 |
| Kohustised (€) | 195 710,00 | 291 101,00 | 257 016,00 | 225 807,00 | 132 694,00 |
| Omakapital (€) | 824 932,00 | 1 019 825,00 | 1 396 936,00 | 1 268 871,00 | 1 292 455,00 |
| Raha (€) | 346 016,00 | 237 807,00 | 608 207,00 | 500 183,00 | 569 946,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 8,00 | 8,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2020Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 1,4 mln €
- Omakapital
- 1,3 mln €
- Kohustised
- 133 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 979 tuh €
- Riiklikud maksud
- 88,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 23,6 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2020–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 21
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,3 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
1,3 mln € · 13 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 398 035,00 € · puhaskasum 23 584,00 €
müügitulu 1 336 142,00 € · puhaskasum 91 935,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 958 450,00 € · puhaskasum 377 111,00 €
müügitulu 1 362 508,00 € · puhaskasum 194 892,00 €
müügitulu 1 815 358,00 € · puhaskasum 326 515,00 €
müügitulu 1 025 208,00 € · puhaskasum 167 564,00 €
müügitulu 727 577,00 € · puhaskasum 41 078,00 €
müügitulu 544 727,00 € · puhaskasum 48 429,00 €
müügitulu 486 875,00 € · puhaskasum 51 383,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Nooska küla, Jugo · 65502 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20052663 / 4
müügitulu 341 003,00 € · puhaskasum 11 883,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
MPI Kivipaigaldus OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10143615 / 5
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Debairy UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10143615
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 04.08.2026