Security Software OÜ
Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
02.11.2026 võitis hanke: Turvanõrkuste skänneri litsents (Tenable).
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 209 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,3 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 334 367,00 | 5 259 087,00 | 9 042 124,00 | 10 055 086,00 | 12 885 640,00 |
| Ärikasum (€) | 31 193,00 | 97 537,00 | -65 159,00 | 390 413,00 | 262 357,00 |
| Puhaskasum (€) | -22 325,00 | -16 105,00 | -236 362,00 | 244 062,00 | 196 498,00 |
| Varad (€) | 2 292 661,00 | 2 847 970,00 | 4 558 188,00 | 8 777 791,00 | 6 968 376,00 |
| Kohustised (€) | 1 886 693,00 | 2 451 477,00 | 4 397 457,00 | 8 372 997,00 | 6 367 084,00 |
| Omakapital (€) | 405 968,00 | 396 493,00 | 160 731,00 | 404 794,00 | 601 292,00 |
| Raha (€) | 459 226,00 | 86 743,00 | 327 976,00 | 3 260 112,00 | 802 551,00 |
| Töötajate arv | — | — | 46,00 | 51,00 | 60,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2024Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 7,0 mln €
- Omakapital
- 601 tuh €
- Kohustised
- 6,4 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,1 mln €
- Riiklikud maksud
- 745 tuh €
- Tööjõumaksud
- 451 tuh €
- Töötajaid
- 56,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 78
- Teadaolev maht
- Vähemalt 62,0 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
3,3 mln € · 114 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 12 885 640,00 € · puhaskasum 196 498,00 €
müügitulu 10 055 086,00 € · puhaskasum 244 062,00 €
Varasemad muutused
Neverhack SAS sai osanikuks: 100% · 10 600,00 € · Menetlus: Kanne Ä 40030092 / 38
Arthur Antoine Maurice Bataille – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Korraldav määrus Ä 40030092 / M12, Kanne Ä 40030092 / 35
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veskiposti tn 2 · 10138 · kanne 30 · Menetlus: Kanne Ä 40030092 / 32
müügitulu 9 042 124,00 € · puhaskahjum 236 362,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 5 259 087,00 € · puhaskahjum 16 105,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos lõppes · Menetlus: Kanne Ä 40030092 / 21
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 40030092 / 20
müügitulu 4 334 367,00 € · puhaskahjum 22 325,00 €
müügitulu 4 051 053,00 € · puhaskasum 270 893,00 €
195 000,00 € · pandipidaja AS SEB Pank
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 158/1 · 11317 · kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 40030092 / 15
müügitulu 2 396 996,00 € · puhaskasum 86 393,00 €
müügitulu 2 034 973,00 € · puhaskasum 57 397,00 €
müügitulu 1 268 059,00 € · puhaskasum 8 578,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139f · 11317 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 40030092 / 11
müügitulu 1 529 331,00 € · puhaskasum 12 727,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 40030092 / 7
Majandusaasta periood muutus: 01.07 · 30.06 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 40030092 / 6
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.05 · 30.04 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 40030092 / 2
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026