Kinnisvarahooldus OÜ
Hoonehalduse kombineeritud teenus
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 227 päeva tagasi.
2024. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 51,1 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 173 868,00 | 179 785,00 | 371 509,00 | 196 200,00 | 188 195,00 |
| Ärikasum (€) | 19 020,00 | 20 773,00 | 28 892,00 | 6 936,00 | 10 543,00 |
| Puhaskasum (€) | 19 020,00 | 20 773,00 | 24 110,00 | 6 936,00 | 10 543,00 |
| Varad (€) | 59 318,00 | 72 872,00 | 138 743,00 | 91 390,00 | 147 744,00 |
| Kohustised (€) | 13 741,00 | 6 522,00 | 67 283,00 | 12 994,00 | 58 805,00 |
| Omakapital (€) | 45 577,00 | 66 350,00 | 71 460,00 | 78 396,00 | 88 939,00 |
| Raha (€) | 8 660,00 | 20 492,00 | 1 205,00 | 1 910,00 | 3 910,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 6,00 | — |
Aastaaruanded · 2022–2026 · summad eurodes
2024Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2026
- 148 tuh €
- Omakapital
- 88,9 tuh €
- Kohustised
- 58,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 51,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 11,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 6,2 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Avaliku sektori maksed
2026
51,1 tuh € · 52 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 196 200,00 € · puhaskasum 6 936,00 €
müügitulu 371 509,00 € · puhaskasum 24 110,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 179 785,00 € · puhaskasum 20 773,00 €
müügitulu 173 868,00 € · puhaskasum 19 020,00 €
müügitulu 170 462,00 € · puhaskasum 10 939,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 153 134,00 € · puhaskasum 2 024,00 €
müügitulu 125 742,00 € · puhaskahjum 46 467,00 €
müügitulu 180 334,00 € · puhaskasum 26 109,00 €
müügitulu 136 896,00 € · puhaskasum 25 660,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Suurekivi tee 76 · 75312 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 40029044 / 4
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.06 · 31.05 · kanne 1 · Kinnisvarahooldus OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 40029044
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026