RTR Investment OÜ
Kaubavedu maanteel
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 243 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 724 000,00 | 752 524,00 | 502 787,00 | 1 110 031,00 | 992 492,00 |
| Ärikasum (€) | 214 681,00 | 81 720,00 | 235 241,00 | 893 775,00 | 905 252,00 |
| Puhaskasum (€) | 197 534,00 | 81 618,00 | -19 025,00 | 279 436,00 | 254 531,00 |
| Varad (€) | 617 975,00 | 738 067,00 | 596 665,00 | 1 040 734,00 | 1 167 303,00 |
| Kohustised (€) | 259 911,00 | 385 738,00 | 302 536,00 | 467 169,00 | 339 208,00 |
| Omakapital (€) | 358 064,00 | 352 329,00 | 294 129,00 | 573 565,00 | 828 095,00 |
| Raha (€) | 77 647,00 | 34 600,00 | 20 584,00 | 192 318,00 | 323 794,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 9,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,2 mln €
- Omakapital
- 828 tuh €
- Kohustised
- 339 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 64,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 17,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 18,1 tuh €
- Töötajaid
- 9,00
Muutused
müügitulu 992 492,00 € · puhaskasum 254 531,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 110 031,00 € · puhaskasum 279 436,00 €
müügitulu 502 787,00 € · puhaskahjum 19 025,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 752 524,00 € · puhaskasum 81 618,00 €
müügitulu 724 000,00 € · puhaskasum 197 534,00 €
müügitulu 690 143,00 € · puhaskasum 202 787,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Männimäe tee 33-22 · 71010 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20051892 / 5
müügitulu 186 295,00 € · puhaskasum 70 053,00 €
müügitulu 588,00 € · puhaskahjum 26 216,00 €
müügitulu 90 931,00 € · puhaskasum 8 825,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Väike tn 16-5 · 71004 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20051892 / 3
müügitulu 326 050,00 € · puhaskahjum 37 869,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
RTR Investment OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 40027778 / 5
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Cavitron Grupp UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 40027778
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026