9mm Osaühing
Mujal liigitamata kaupade jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 263 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 45,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 314 924,00 | 567 098,00 | 576 355,00 | 476 266,00 | 615 622,00 |
| Ärikasum (€) | 5 561,00 | 80 152,00 | 88 261,00 | 24 677,00 | 46 819,00 |
| Puhaskasum (€) | 5 561,00 | 80 152,00 | 88 261,00 | 24 677,00 | 46 819,00 |
| Varad (€) | 231 697,00 | 290 779,00 | 369 923,00 | 393 018,00 | 415 747,00 |
| Kohustised (€) | 182 511,00 | 161 441,00 | 152 324,00 | 150 742,00 | 126 652,00 |
| Omakapital (€) | 49 186,00 | 129 338,00 | 217 599,00 | 242 276,00 | 289 095,00 |
| Raha (€) | 46 907,00 | 42 788,00 | 44 641,00 | 3 904,00 | 50 325,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 416 tuh €
- Omakapital
- 289 tuh €
- Kohustised
- 127 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 268 tuh €
- Riiklikud maksud
- 32,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,7 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
45,5 tuh € · 16 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 615 622,00 € · puhaskasum 46 819,00 €
müügitulu 476 266,00 € · puhaskasum 24 677,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 576 355,00 € · puhaskasum 88 261,00 €
müügitulu 567 098,00 € · puhaskasum 80 152,00 €
müügitulu 314 924,00 € · puhaskasum 5 561,00 €
müügitulu 411 536,00 € · puhaskasum 16 831,00 €
müügitulu 404 920,00 € · puhaskasum 11 473,00 €
müügitulu 399 268,00 € · puhaskasum 16 378,00 €
müügitulu 413 079,00 € · puhaskahjum 3 777,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Magdaleena tn 3 · 11312 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 40026884 / 10
müügitulu 483 270,00 € · puhaskahjum 33 195,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
9mm Osaühing: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 40026884
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.07.2026