4WAY OÜ
Köögimööbli tootmine
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 267 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 156 335,00 | 223 101,00 | 362 781,00 | 242 622,00 | 205 293,00 |
| Ärikasum (€) | 16 303,00 | 8 262,00 | 21 014,00 | -58 618,00 | -70 151,00 |
| Puhaskasum (€) | 16 303,00 | 8 264,00 | 21 035,00 | -59 698,00 | -71 594,00 |
| Varad (€) | 64 956,00 | 73 174,00 | 92 936,00 | 35 795,00 | 4 201,00 |
| Kohustised (€) | 1 319,00 | 1 273,00 | 0,00 | 0,00 | 40 000,00 |
| Omakapital (€) | 63 637,00 | 71 901,00 | 92 936,00 | 35 795,00 | -35 799,00 |
| Raha (€) | 54 436,00 | 65 228,00 | 47 980,00 | 35 795,00 | 4 201,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,2 tuh €
- Omakapital
- -35,8 tuh €
- Kohustised
- 40,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 30,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Harku vald, Muraste küla, Pangapealse tn 21 · 76905 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 40026405 / 9
müügitulu 205 293,00 € · puhaskahjum 71 594,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 242 622,00 € · puhaskahjum 59 698,00 €
müügitulu 362 781,00 € · puhaskasum 21 035,00 €
müügitulu 223 101,00 € · puhaskasum 8 264,00 €
müügitulu 156 335,00 € · puhaskasum 16 303,00 €
müügitulu 120 273,00 € · puhaskahjum 19 063,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Rapla vald, Vana-Kaiu küla, Heinaseemne kuivati · 79324 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 40026405 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 246 374,00 € · puhaskasum 33 627,00 €
müügitulu 195 279,00 € · puhaskasum 30 213,00 €
müügitulu 134 537,00 € · puhaskasum 5 601,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Harku vald, Muraste küla, Pangapealse tn 21 · 76905 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 40026405 / 3
müügitulu 113 116,00 € · puhaskahjum 1 511,00 €
CLORE OÜ osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 2 557,00 € · Menetlus: Kanne Ä 40026405 / 2
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.09.2026