OÜ RAVAROMET
Kokkupandavate metallehitiste tootmine
05.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 279 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 068 304,00 | 1 384 524,00 | 1 357 961,00 | 1 181 840,00 | 1 172 477,00 |
| Ärikasum (€) | -12 244,00 | 59 881,00 | 129 766,00 | -14 095,00 | -60 682,00 |
| Puhaskasum (€) | -12 730,00 | 59 588,00 | 129 674,00 | -9 801,00 | -62 150,00 |
| Varad (€) | 369 372,00 | 419 419,00 | 529 893,00 | 565 299,00 | 524 986,00 |
| Kohustised (€) | 185 011,00 | 175 470,00 | 156 270,00 | 201 477,00 | 223 314,00 |
| Omakapital (€) | 184 361,00 | 243 949,00 | 373 623,00 | 363 822,00 | 301 672,00 |
| Raha (€) | 199 111,00 | 162 832,00 | 81 514,00 | 127 349,00 | 150 942,00 |
| Töötajate arv | — | — | 19,00 | 19,00 | 19,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 525 tuh €
- Omakapital
- 302 tuh €
- Kohustised
- 223 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 444 tuh €
- Riiklikud maksud
- 99,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 72,9 tuh €
- Töötajaid
- 21,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
2 889,70 € → 1 467,54 € · vähenes 1 422,16 € · sh tasumisgraafikus 522,16 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.02.2026
3 281,38 € → 2 889,70 € · vähenes 391,68 € · sh tasumisgraafikus 522,16 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.02.2026
maksuvõlg 3 281,38 € · sh tasumisgraafikus 3 281,38 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.02.2026
6 881,38 € → 3 281,38 € · vähenes 3 600,00 € · sh tasumisgraafikus 3 281,38 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 10.02.2026
Varasemad muutused
müügitulu 1 172 477,00 € · puhaskahjum 62 150,00 €
müügitulu 1 181 840,00 € · puhaskahjum 9 801,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 357 961,00 € · puhaskasum 129 674,00 €
müügitulu 1 384 524,00 € · puhaskasum 59 588,00 €
müügitulu 1 068 304,00 € · puhaskahjum 12 730,00 €
müügitulu 1 035 995,00 € · puhaskasum 50 819,00 €
müügitulu 844 474,00 € · puhaskasum 8 098,00 €
müügitulu 763 016,00 € · puhaskasum 1 022,00 €
müügitulu 774 739,00 € · puhaskasum 4 089,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Lubja tn 45 · 80033 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30043041 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Lubja tn 45 · 80033 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 30043041 / 2
müügitulu 995 915,00 € · puhaskasum 59 682,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · OÜ RAVAROMET: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 43041
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026