OÜ R.C. Management
Finantsnõustamine
14.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 278 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 10 614,00 | 10 184,00 | 14 028,00 | 37 349,00 | 9 668,00 |
| Ärikasum (€) | -2 871,00 | -3 935,00 | 1 636,00 | 6 875,00 | -5 646,00 |
| Puhaskasum (€) | -5 638,00 | -3 972,00 | 3 030,00 | 6 211,00 | -6 372,00 |
| Varad (€) | 58 163,00 | 54 336,00 | 57 832,00 | 64 749,00 | 59 216,00 |
| Kohustised (€) | 31 962,00 | 32 106,00 | 32 572,00 | 33 278,00 | 34 117,00 |
| Omakapital (€) | 26 201,00 | 22 230,00 | 25 260,00 | 31 471,00 | 25 099,00 |
| Raha (€) | 20 207,00 | 27 634,00 | 31 368,00 | 33 828,00 | 9 473,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 59,2 tuh €
- Omakapital
- 25,1 tuh €
- Kohustised
- 34,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 937 €
- Tööjõumaksud
- 949 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 9 668,00 € · puhaskahjum 6 372,00 €
müügitulu 37 349,00 € · puhaskasum 6 211,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 14 028,00 € · puhaskasum 3 030,00 €
müügitulu 10 184,00 € · puhaskahjum 3 972,00 €
müügitulu 10 614,00 € · puhaskahjum 5 638,00 €
müügitulu 11 633,00 € · puhaskahjum 6 592,00 €
müügitulu 16 841,00 € · puhaskahjum 5 822,00 €
müügitulu 99 909,00 € · puhaskasum 33 689,00 €
müügitulu 22 864,00 € · puhaskasum 6 720,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Suur-Karja tn 14 · 10140 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10142574 / 7
müügitulu 18 176,00 € · puhaskasum 8 152,00 €
OÜ R.C. Management: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 142574
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026