First In Service OÜ
Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
13.08.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 299 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 22,9 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 868 593,00 | 5 675 959,00 | 7 238 901,00 | 6 692 970,00 | 4 934 458,00 |
| Ärikasum (€) | -34 123,00 | 425 793,00 | 478 992,00 | 217 740,00 | 21 645,00 |
| Puhaskasum (€) | -54 940,00 | 392 583,00 | 446 216,00 | 197 104,00 | 35 551,00 |
| Varad (€) | 1 175 805,00 | 1 638 573,00 | 2 481 717,00 | 2 169 681,00 | 2 668 346,00 |
| Kohustised (€) | 786 495,00 | 856 680,00 | 1 253 608,00 | 744 468,00 | 1 207 582,00 |
| Omakapital (€) | 389 310,00 | 781 893,00 | 1 228 109,00 | 1 425 213,00 | 1 460 764,00 |
| Raha (€) | 70 157,00 | 189 045,00 | 249 255,00 | 10 158,00 | 99 932,00 |
| Töötajate arv | — | — | 25,00 | 27,00 | 28,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,7 mln €
- Omakapital
- 1,5 mln €
- Kohustised
- 1,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,1 mln €
- Riiklikud maksud
- 102 tuh €
- Tööjõumaksud
- 130 tuh €
- Töötajaid
- 29,00
Avaliku sektori maksed
2026
22,9 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 934 458,00 € · puhaskasum 35 551,00 €
müügitulu 6 692 970,00 € · puhaskasum 197 104,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 12 · 11415 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 10141830 / 15
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Osanike muutmine
müügitulu 7 238 901,00 € · puhaskasum 446 216,00 €
müügitulu 5 675 959,00 € · puhaskasum 392 583,00 €
müügitulu 2 868 593,00 € · puhaskahjum 54 940,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 8/2 · 11415 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10141830 / 11
müügitulu 6 375 710,00 € · puhaskasum 157 872,00 €
müügitulu 4 772 364,00 € · puhaskasum 128 430,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 12 · 11415 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10141830 / 10
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 7 · 11415 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10141830 / 9
müügitulu 4 182 084,00 € · puhaskahjum 213 351,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 7/1 · 11415 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10141830 / 8
müügitulu 4 957 294,00 € · puhaskasum 173 276,00 €
Feyenord OÜ osalus muutus: 100% · 2 556,00 € → 100% · 5 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10141830 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 19-5 · 10143 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10141830 / 5
müügitulu 4 151 530,00 € · puhaskasum 81 886,00 €
Feyenord OÜ osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 2 556,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10141830 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026