Ta Invest OÜ
Ajutise tööjõu rent
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 276 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 30 241,00 | 77 572,00 | 133 949,00 | 85 590,00 | 118 970,00 |
| Ärikasum (€) | 11 240,00 | 61 425,00 | 138 682,00 | 47 007,00 | 68 035,00 |
| Puhaskasum (€) | 8 085,00 | 56 774,00 | 125 175,00 | 28 665,00 | 53 979,00 |
| Varad (€) | 233 424,00 | 318 850,00 | 543 224,00 | 578 907,00 | 616 842,00 |
| Kohustised (€) | 172 832,00 | 197 970,00 | 297 169,00 | 304 187,00 | 288 143,00 |
| Omakapital (€) | 60 592,00 | 120 880,00 | 246 055,00 | 274 720,00 | 328 699,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 1 484,00 | 5 115,00 | 7 121,00 | 8 095,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 617 tuh €
- Omakapital
- 329 tuh €
- Kohustised
- 288 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 25,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 22 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 118 970,00 € · puhaskasum 53 979,00 €
müügitulu 85 590,00 € · puhaskasum 28 665,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 133 949,00 € · puhaskasum 125 175,00 €
müügitulu 77 572,00 € · puhaskasum 56 774,00 €
müügitulu 30 241,00 € · puhaskasum 8 085,00 €
müügitulu 30 038,00 € · puhaskasum 22 777,00 €
müügitulu 30 233,00 € · puhaskasum 9 036,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Papiaru tn 14 · 44317 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 40026166 / 6
müügitulu 14 040,00 € · puhaskasum 2 138,00 €
müügitulu 12 540,00 € · puhaskasum 5 598,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Põhja tn 34 · 44314 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 40026166 / 4
müügitulu 16 573,00 € · puhaskasum 3 484,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026