registrid.ee

11856359 · OsaühingAktiivne

Dentales OÜ

Hambaravi

Halda ettevõtet

Halda oma ettevõtte lehte

Tasuta saad:

  • lisada ettevõtte logo
  • lisada tutvustusteksti
  • peita avalikke kontakte

Kinnitatud e-post peab ühtima ettevõtte registrikontaktiga. Aadressi peita ei saa.

Müügitulu · 20251,5 mln €↗ 6,7%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 2025111 tuh €↘ 37,7%võrreldes 2024. aastaga
Töötajaid · 2026 3. kv30

Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 303 päeva tagasi.

2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.

Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 07.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Põlva maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.

2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 473 tuh €.

★★★★★
Registrisse kantud:
Aadress: Tartu maakond, Luunja vald, Veibri küla, Lillevälja tee 2-10
Telefon: +372 5068948
Veel kontakte
KMKR EE101481612 EMTAK 86231

Majandus

Aastaaruannete näitajad; rahasummad eurodes
Näitaja20212022202320242025
Müügitulu (€)770 869,00983 823,001 181 604,001 420 234,001 515 508,00
Ärikasum (€)51 122,00145 140,00156 462,00196 609,00132 978,00
Puhaskasum (€)38 931,00132 808,00133 287,00177 679,00110 684,00
Varad (€)528 081,00561 867,00625 200,00755 104,00785 513,00
Kohustised (€)308 337,00241 198,00228 171,00233 168,00222 893,00
Omakapital (€)219 744,00320 669,00397 029,00521 936,00562 620,00
Raha (€)140 447,00223 602,00282 825,00421 255,00508 743,00
Töötajate arv——23,0029,0028,00

Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes

Varad · 2025
786 tuh €
Omakapital
563 tuh €
Kohustised
223 tuh €

Aruanded ja dokumendid

Äriregister
Põhikiri2025. aasta aruanne2024. aasta aruanne2023. aasta aruanne
Veel dokumente (13)2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne

Maksud ja tööjõud

Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv

Deklareeritud käive
26,3 tuh €
Riiklikud maksud
79,5 tuh €
Tööjõumaksud
81,4 tuh €
Töötajaid
30,00

Riigihanked

2019–2019 · Riigihangete register

Võidetud hankeid
2
Teadaolev maht
Vähemalt 203 tuh €

Avaliku sektori maksed

2026

473 tuh € · 120 makset

Maksjad

Tervisekassa473 tuh €
SA Aarike Hooldekeskus414 €

Viimased maksed

Tervisekassa13,9 tuh €
Tervisekassa3,8 tuh €
Tervisekassa660 €
Kõik maksed →

Muutused

Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus

müügitulu 1 515 508,00 € · puhaskasum 110 684,00 €

Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus

müügitulu 1 420 234,00 € · puhaskasum 177 679,00 €

Varasemad muutused
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus

müügitulu 1 181 604,00 € · puhaskasum 133 287,00 €

Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus

müügitulu 983 823,00 € · puhaskasum 132 808,00 €

Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
2021. aasta majandustulemus

müügitulu 770 869,00 € · puhaskasum 38 931,00 €

Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
2020. aasta majandustulemus

müügitulu 548 000,00 € · puhaskasum 34 058,00 €

Esitati 2019. aasta majandusaasta aruanne
2019. aasta majandustulemus

müügitulu 293 608,00 € · puhaskasum 62 295,00 €

Esitati 2018. aasta majandusaasta aruanne
2018. aasta majandustulemus

müügitulu 266 692,00 € · puhaskasum 98 360,00 €

Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Luunja vald, Veibri küla, Lillevälja tee 2-10 · 62220 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20051107 / 7

Esitati 2017. aasta majandusaasta aruanne
2017. aasta majandustulemus

müügitulu 203 244,00 € · puhaskasum 38 634,00 €

Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Luunja vald, Veibri küla, Lillevälja tee 7-10 · 62220 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20051107 / 5

Esitati 2016. aasta majandusaasta aruanne
2016. aasta majandustulemus

müügitulu 167 377,00 € · puhaskasum 23 740,00 €

Esitati 2015. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2014. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2013. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2012. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2011. aasta majandusaasta aruanne
Põhikiri
Esitati 2010. aasta majandusaasta aruanne
Registriandmete muudatus kanti registrisse

Dentales OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 51107

Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026