OÜ Benelink
Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 337 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 15.01.2019: Kose valla hallatavatele asutustele toiduainete ostmine perioodil 2017-2018.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 63,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 176 796,00 | 192 275,00 | 191 027,00 | 148 207,00 | 171 185,00 |
| Ärikasum (€) | -5 498,00 | 4 663,00 | 1 106,00 | 591,00 | -3 786,00 |
| Puhaskasum (€) | -5 883,00 | 4 382,00 | 673,00 | 239,00 | -3 786,00 |
| Varad (€) | 27 394,00 | 32 667,00 | 25 951,00 | 14 511,00 | 24 073,00 |
| Kohustised (€) | 30 418,00 | 31 308,00 | 23 919,00 | 12 240,00 | 25 588,00 |
| Omakapital (€) | -3 024,00 | 1 359,00 | 2 032,00 | 2 271,00 | -1 515,00 |
| Raha (€) | 5 787,00 | 17 869,00 | 14 744,00 | 7 599,00 | 14 737,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 24,1 tuh €
- Omakapital
- -1,5 tuh €
- Kohustised
- 25,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 20,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,5 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2017–2018 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
63,0 tuh € · 247 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 171 185,00 € · puhaskahjum 3 786,00 €
müügitulu 148 207,00 € · puhaskasum 239,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 191 027,00 € · puhaskasum 673,00 €
müügitulu 192 275,00 € · puhaskasum 4 382,00 €
müügitulu 176 796,00 € · puhaskahjum 5 883,00 €
müügitulu 141 606,00 € · puhaskahjum 7 277,00 €
müügitulu 243 346,00 € · puhaskasum 3 116,00 €
müügitulu 251 182,00 € · puhaskasum 3 043,00 €
müügitulu 210 800,00 € · puhaskahjum 972,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Raasiku vald, Aruküla alevik, Tallinna mnt 32-23 · 75201 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10138359 / 7
müügitulu 197 632,00 € · puhaskasum 104,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Benelink UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 138359
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026