Avoir Invest OÜ
Raamatupidamine, maksualane nõustamine
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 354 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 9 913,00 | 6 143,00 | 7 393,00 | 6 774,00 | 5 409,00 |
| Ärikasum (€) | 4 120,00 | 4 601,00 | 4 703,00 | 4 344,00 | 523,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 123,00 | 4 605,00 | 4 705,00 | 6 093,00 | 3 974,00 |
| Varad (€) | 36 772,00 | 41 349,00 | 46 054,00 | 52 147,00 | 56 121,00 |
| Kohustised (€) | 28,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 36 744,00 | 41 349,00 | 46 054,00 | 52 147,00 | 56 121,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 56,1 tuh €
- Omakapital
- 56,1 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 5 409,00 € · puhaskasum 3 974,00 €
müügitulu 6 774,00 € · puhaskasum 6 093,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 7 393,00 € · puhaskasum 4 705,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Rannamõisa tee 4 · 13516 · kanne 6 · Menetlus: Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks Ä 10137067 / M1, Kanne Ä 10137067 / 6
müügitulu 6 143,00 € · puhaskasum 4 605,00 €
müügitulu 9 913,00 € · puhaskasum 4 123,00 €
müügitulu 9 903,00 € · puhaskasum 2 852,00 €
müügitulu 8 553,00 € · puhaskasum 3 219,00 €
müügitulu 10 022,00 € · puhaskasum 5 265,00 €
müügitulu 7 118,00 € · puhaskasum 3 606,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Uus-Maleva tn 1-71 · 11711 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10137067 / 4
müügitulu 7 391,00 € · puhaskasum 2 542,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026