Partizan Grupp OÜ
Valdusfirmade tegevus
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 355 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 38 434,00 | 29 970,00 | 39 600,00 | 10 000,00 | 0,00 |
| Ärikasum (€) | 34 534,00 | 29 970,00 | 39 423,00 | 9 993,00 | 0,00 |
| Puhaskasum (€) | 536 044,00 | 165 808,00 | 101 852,00 | 252 587,00 | 84 689,00 |
| Varad (€) | 2 328 746,00 | 478 447,00 | 580 299,00 | 399 336,00 | 476 326,00 |
| Kohustised (€) | 718,00 | 672,00 | 672,00 | 8 372,00 | 672,00 |
| Omakapital (€) | 2 328 028,00 | 477 775,00 | 579 627,00 | 390 964,00 | 475 654,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 7 800,00 | 28 351,00 | 60 044,00 | 40 016,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 476 tuh €
- Omakapital
- 476 tuh €
- Kohustised
- 672 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2025 1. kv
- Riiklikud maksud
- 7,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 7,7 tuh €
Muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 84 689,00 €
müügitulu 10 000,00 € · puhaskasum 252 587,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 39 600,00 € · puhaskasum 101 852,00 €
müügitulu 29 970,00 € · puhaskasum 165 808,00 €
müügitulu 38 434,00 € · puhaskasum 536 044,00 €
müügitulu 30 000,00 € · puhaskasum 473 607,00 €
müügitulu 39 306,00 € · puhaskasum 269 260,00 €
müügitulu 39 824,00 € · puhaskasum 253 878,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Viimsi alevik, Begoonia tee 2b · 74001 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10136876 / 4
müügitulu 11 100,00 € · puhaskasum 69 898,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Viimsi alevik, Nelgi tee 22 · 74001 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 10136876 / 2
müügitulu 13 550,00 € · puhaskasum 209 035,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026