Osaühing Dial Invest
Valdusfirmade tegevus
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 358 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 41 500,00 | 145 150,00 | 156 600,00 | 150 600,00 | 176 910,00 |
| Ärikasum (€) | -42 026,00 | 85 388,00 | 75 684,00 | 71 163,00 | 60 556,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 374,00 | -8 989,00 | 82 831,00 | 595 722,00 | 53 334,00 |
| Varad (€) | 2 399 884,00 | 2 399 759,00 | 2 399 075,00 | 2 998 352,00 | 6 673 916,00 |
| Kohustised (€) | 2 594,00 | 11 458,00 | 9 514,00 | 13 069,00 | 7 903,00 |
| Omakapital (€) | 2 397 290,00 | 2 388 301,00 | 2 389 561,00 | 2 985 283,00 | 6 666 013,00 |
| Raha (€) | 470 529,00 | 853 991,00 | 1 112 548,00 | 654 050,00 | 760 031,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 6,7 mln €
- Omakapital
- 6,7 mln €
- Kohustised
- 7,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 39,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 13,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,8 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 176 910,00 € · puhaskasum 53 334,00 €
müügitulu 150 600,00 € · puhaskasum 595 722,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 156 600,00 € · puhaskasum 82 831,00 €
müügitulu 145 150,00 € · puhaskahjum 8 989,00 €
müügitulu 41 500,00 € · puhaskasum 1 374,00 €
müügitulu 21 540,00 € · puhaskasum 3 562,00 €
müügitulu 14 040,00 € · puhaskasum 53 671,00 €
müügitulu 14 040,00 € · puhaskasum 105 461,00 €
müügitulu 29 040,00 € · puhaskasum 66 553,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, Sepa tn 4 · 20306 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 40024778 / 3
müügitulu 32 040,00 € · puhaskasum 1 028 067,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026