registrid.ee

11755871 · OsaühingAktiivne

Võru Betoon OÜ

Muude betoon-, kips- ja tsementtoodete tootmine

Halda ettevõtet

Halda oma ettevõtte lehte

Tasuta saad:

  • lisada ettevõtte logo
  • lisada tutvustusteksti
  • peita avalikke kontakte

Kinnitatud e-post peab ühtima ettevõtte registrikontaktiga. Aadressi peita ei saa.

Müügitulu · 20243,2 mln €↘ 0,9%võrreldes 2023. aastaga
Puhaskahjum · 2024-82,3 tuh €
Töötajaid · 2026 3. kv23
Maksuvõlg · 24.10.20260 €

24.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast

Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 2 päeva tagasi.

2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.

Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 13.07.2020: Liiva vedu Võru valla objektidele.

2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,7 tuh €.

★★★☆☆
Registrisse kantud:
Aadress: Võru maakond, Võru vald, Parksepa alevik, Tehnika tn 10
Telefon: +372 5063294
Veebileht: www.vbetoon.ee
Kontakt: Võru maakond Võru vald Tagaküla küla
Veel kontakte
KMKR EE101329868 EMTAK 23691

Majandus

Aastaaruannete näitajad; rahasummad eurodes
Näitaja20202021202220232024
Müügitulu (€)2 872 325,003 307 827,003 811 063,003 210 855,003 183 205,00
Ärikasum (€)204 235,00216 363,0056 318,00-42 208,00-49 369,00
Puhaskasum (€)191 215,00204 626,0042 008,00-69 652,00-82 297,00
Varad (€)1 706 935,001 876 005,002 008 601,002 097 196,002 011 400,00
Kohustised (€)751 970,00716 414,00807 002,00965 249,00921 021,00
Omakapital (€)954 965,001 159 591,001 201 599,001 131 947,001 090 379,00
Raha (€)884,0029 675,00160 820,006 814,001 895,00
Töötajate arv———24,0024,00

Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes

Varad · 2024
2,0 mln €
Omakapital
1,1 mln €
Kohustised
921 tuh €

Aruanded ja dokumendid

Äriregister
Põhikiri2024. aasta aruanne2023. aasta aruanne2022. aasta aruanne
Veel dokumente (12)2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne

Maksud ja tööjõud

Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv

Deklareeritud käive
1,3 mln €
Riiklikud maksud
170 tuh €
Tööjõumaksud
77,5 tuh €
Töötajaid
23,00

Riigihanked

2020–2020 · Riigihangete register

Võidetud hankeid
1

Avaliku sektori maksed

2026

1,7 tuh € · 4 makset

Maksjad

Rõuge Vallavalitsus806 €
Võru Vallavalitsus460 €
Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskus438 €

Viimased maksed

Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskus226 €
Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskus211 €
Võru Vallavalitsus460 €
Kõik maksed →

Muutused

Maksuvõlg muutus

9 837,94 € → 4 837,94 € · vähenes 5 000,00 € · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026

Maksuvõlg muutus

24 837,94 € → 9 837,94 € · vähenes 15 000,00 € · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026

Ettevõte lisandus uuesti maksuvõlglaste nimekirja

maksuvõlg 24 837,94 € · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026

Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Ä 20047822 / M6

Jõustunud

Varasemad muutused
Maksuvõlg muutus

11 539,10 € → 12 276,00 € · suurenes 736,90 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026

Maksuvõlg muutus

21 539,10 € → 11 539,10 € · vähenes 10 000,00 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026

Ettevõte lisandus uuesti maksuvõlglaste nimekirja

maksuvõlg 21 539,10 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026

Ettevõte lisandus uuesti maksuvõlglaste nimekirja

maksuvõlg 14 186,96 € · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026

Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus

müügitulu 3 183 205,00 € · puhaskahjum 82 297,00 €

Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Ä 20047822 / M4

Jõustunud · Jõustub kande tegemisel

2023. aasta majandustulemus

müügitulu 3 210 855,00 € · puhaskahjum 69 652,00 €

Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus

müügitulu 3 811 063,00 € · puhaskasum 42 008,00 €

2021. aasta majandustulemus

müügitulu 3 307 827,00 € · puhaskasum 204 626,00 €

Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
2020. aasta majandustulemus

müügitulu 2 872 325,00 € · puhaskasum 191 215,00 €

Esitati 2019. aasta majandusaasta aruanne
2019. aasta majandustulemus

müügitulu 2 311 655,00 € · puhaskasum 171 839,00 €

Esitati 2018. aasta majandusaasta aruanne
2018. aasta majandustulemus

müügitulu 2 387 963,00 € · puhaskasum 150 844,00 €

Esitati 2017. aasta majandusaasta aruanne
2017. aasta majandustulemus

müügitulu 1 996 547,00 € · puhaskasum 89 896,00 €

Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Parksepa alevik, Tehnika tn 10 · 65509 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20047822 / 6

Esitati 2016. aasta majandusaasta aruanne
2016. aasta majandustulemus

müügitulu 1 755 922,00 € · puhaskasum 51 926,00 €

Esitati 2015. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2014. aasta majandusaasta aruanne
Põhikiri
Esitati 2013. aasta majandusaasta aruanne
Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 20047822 / M1

Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne

Esitati 2012. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2011. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2010. aasta majandusaasta aruanne

Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026