ABL Builders OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
27.08.2026 · Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 11 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 909,00 | 8 979,00 | 16 003,00 | 20 788,00 | 21 949,00 |
| Ärikasum (€) | 491,00 | -120,00 | 2,00 | 0,00 | 17,00 |
| Puhaskasum (€) | 495,00 | 55,00 | 2,00 | 0,00 | 11,00 |
| Varad (€) | 4 203,00 | 4 733,00 | 4 865,00 | 4 801,00 | 4 881,00 |
| Kohustised (€) | 808,00 | 1 283,00 | 1 413,00 | 1 349,00 | 1 418,00 |
| Omakapital (€) | 3 395,00 | 3 450,00 | 3 452,00 | 3 452,00 | 3 463,00 |
| Raha (€) | 520,00 | 808,00 | 1 166,00 | 1 369,00 | 1 449,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,9 tuh €
- Omakapital
- 3,5 tuh €
- Kohustised
- 1,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 1,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 21 949,00 € · puhaskasum 11,00 €
müügitulu 20 788,00 € · puhaskasum 0,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 16 003,00 € · puhaskasum 2,00 €
müügitulu 8 979,00 € · puhaskasum 55,00 €
müügitulu 2 909,00 € · puhaskasum 495,00 €
müügitulu 960,00 € · puhaskahjum 1 162,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 170,00 € · puhaskahjum 148,00 €
müügitulu 420,00 € · puhaskahjum 17,00 €
müügitulu 3 009,00 € · puhaskahjum 397,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Vana-Sauga tn 17 · 80031 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30042974 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Vana-Sauga tn 17 · 80031 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 30042974 / 2
müügitulu 5 554,00 € · puhaskasum 1 125,00 €
ABL Builders OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 42974
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Ever Safe UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 135481
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.09.2026