Harvest Group OÜ
Kaubavedu maanteel
12.08.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 11 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 128 805,00 | 138 228,00 | 121 555,00 | 113 986,00 | 104 422,00 |
| Ärikasum (€) | 8 698,00 | 7 724,00 | 9 517,00 | 4 980,00 | -58 743,00 |
| Puhaskasum (€) | 8 698,00 | 7 724,00 | 9 517,00 | 4 788,00 | -59 261,00 |
| Varad (€) | 148 931,00 | 148 595,00 | 149 410,00 | 155 511,00 | 103 627,00 |
| Kohustised (€) | 26 817,00 | 18 756,00 | 10 054,00 | 11 367,00 | 18 743,00 |
| Omakapital (€) | 122 114,00 | 129 839,00 | 139 356,00 | 144 144,00 | 84 884,00 |
| Raha (€) | 27 245,00 | 27 982,00 | 30 405,00 | 26 960,00 | 34 094,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 104 tuh €
- Omakapital
- 84,9 tuh €
- Kohustised
- 18,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 21,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,1 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
maksuvõlg 467,28 € · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
müügitulu 104 422,00 € · puhaskahjum 59 261,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 113 986,00 € · puhaskasum 4 788,00 €
müügitulu 121 555,00 € · puhaskasum 9 517,00 €
Epp Lääts – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 30042980 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 138 228,00 € · puhaskasum 7 724,00 €
müügitulu 128 805,00 € · puhaskasum 8 698,00 €
müügitulu 114 559,00 € · puhaskasum 1 736,00 €
müügitulu 130 182,00 € · puhaskasum 12 060,00 €
müügitulu 130 690,00 € · puhaskasum 13 728,00 €
müügitulu 188 837,00 € · puhaskasum 17 260,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Kohila vald, Kohila alev, Kase tn 10 · 79804 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 30042980 / 3
müügitulu 276 668,00 € · puhaskasum 20 311,00 €
Harvest Group UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 135471
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026