OÜ Toplekid
Metalli sepistamine, pressimine, stantsimine ja rullvaltsimine; pulbermetallurgia
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 17 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 248 €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 31 375,00 | 26 624,00 | 32 754,00 | 26 755,00 | 26 312,00 |
| Ärikasum (€) | -1 171,00 | 9 903,00 | 5 510,00 | -5 978,00 | 2 494,00 |
| Puhaskasum (€) | -1 171,00 | 9 903,00 | 5 172,00 | -6 171,00 | 2 361,00 |
| Varad (€) | 26 742,00 | 42 122,00 | 38 085,00 | 33 962,00 | 44 642,00 |
| Kohustised (€) | 13 656,00 | 19 149,00 | 17 218,00 | 19 167,00 | 27 486,00 |
| Omakapital (€) | 13 086,00 | 22 973,00 | 20 867,00 | 14 795,00 | 17 156,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 15 102,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 44,6 tuh €
- Omakapital
- 17,2 tuh €
- Kohustised
- 27,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 14,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
248 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 26 312,00 € · puhaskasum 2 361,00 €
müügitulu 26 755,00 € · puhaskahjum 6 171,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 32 754,00 € · puhaskasum 5 172,00 €
müügitulu 26 624,00 € · puhaskasum 9 903,00 €
müügitulu 31 375,00 € · puhaskahjum 1 171,00 €
müügitulu 32 906,00 € · puhaskasum 6 020,00 €
müügitulu 29 612,00 € · puhaskasum 5 177,00 €
müügitulu 24 766,00 € · puhaskasum 2 281,00 €
müügitulu 23 196,00 € · puhaskasum 442,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Eoste küla, Jüri · 63206 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20047267 / 3
müügitulu 17 885,00 € · puhaskahjum 1 699,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026