LÜÜDIK JA KALJA LOOMAKLIINIK OÜ
Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes
14.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 18 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 35 420,00 | 38 384,00 | 39 481,00 | 39 163,00 | 58 175,00 |
| Ärikasum (€) | 5 446,00 | 6 577,00 | 6 916,00 | 4 285,00 | 5 131,00 |
| Puhaskasum (€) | 5 446,00 | 6 577,00 | 6 916,00 | 4 285,00 | 5 131,00 |
| Varad (€) | 21 968,00 | 24 741,00 | 30 833,00 | 35 423,00 | 36 215,00 |
| Kohustised (€) | 8 980,00 | 7 175,00 | 7 352,00 | 7 657,00 | 3 318,00 |
| Omakapital (€) | 12 988,00 | 17 566,00 | 23 481,00 | 27 766,00 | 32 897,00 |
| Raha (€) | 5 731,00 | 3 911,00 | 1 288,00 | 3 152,00 | 5 111,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 36,2 tuh €
- Omakapital
- 32,9 tuh €
- Kohustised
- 3,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 2,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,1 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Muutused
müügitulu 58 175,00 € · puhaskasum 5 131,00 €
müügitulu 39 163,00 € · puhaskasum 4 285,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 39 481,00 € · puhaskasum 6 916,00 €
müügitulu 38 384,00 € · puhaskasum 6 577,00 €
müügitulu 35 420,00 € · puhaskasum 5 446,00 €
müügitulu 38 500,00 € · puhaskasum 5 495,00 €
müügitulu 41 956,00 € · puhaskasum 3 007,00 €
müügitulu 32 273,00 € · puhaskasum 411,00 €
müügitulu 15 900,00 € · puhaskasum 377,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu vald, Kõrveküla alevik, Kubjaringi tn 24 · 60512 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20047258 / 7
müügitulu 15 808,00 € · puhaskasum 124,00 €
LÜÜDIK JA KALJA LOOMAKLIINIK OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 20047258 / 5, Kanne Ä 20047258 / 3, Kanne Ä 20047258 / 4
Majandusaasta periood muutus: 02.01 · 01.01 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 20047258 / 2
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · KULLAKALLI UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 47258
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026