Vincent Holding osaühing
Fotograafia
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 23 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 682 420,00 | 1 993 022,00 | 2 816 775,00 | 2 301 388,00 | 3 206 576,00 |
| Ärikasum (€) | 172 164,00 | -9 062,00 | 352 485,00 | 69 770,00 | 239 810,00 |
| Puhaskasum (€) | 168 505,00 | -13 094,00 | 349 217,00 | 71 685,00 | 182 907,00 |
| Varad (€) | 738 433,00 | 795 422,00 | 1 041 289,00 | 999 845,00 | 958 553,00 |
| Kohustised (€) | 251 096,00 | 321 179,00 | 217 829,00 | 104 701,00 | 83 302,00 |
| Omakapital (€) | 487 337,00 | 474 243,00 | 823 460,00 | 895 144,00 | 875 251,00 |
| Raha (€) | 22 272,00 | 134 623,00 | 221 987,00 | 73 607,00 | 82 701,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 6,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 959 tuh €
- Omakapital
- 875 tuh €
- Kohustised
- 83,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 824 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 12,3 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 206 576,00 € · puhaskasum 182 907,00 €
müügitulu 2 301 388,00 € · puhaskasum 71 685,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 816 775,00 € · puhaskasum 349 217,00 €
müügitulu 1 993 022,00 € · puhaskahjum 13 094,00 €
müügitulu 1 682 420,00 € · puhaskasum 168 505,00 €
müügitulu 1 377 169,00 € · puhaskasum 178 444,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Betooni tn 1 · 13619 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10134967 / 15
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 8/2 · 11415 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10134967 / 14
müügitulu 1 013 771,00 € · puhaskasum 64 116,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 7 · 11415 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10134967 / 13
müügitulu 583 586,00 € · puhaskasum 35 639,00 €
müügitulu 541 165,00 € · puhaskasum 8 047,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 7/1 · 11415 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10134967 / 11
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10134967 / 10
müügitulu 576 701,00 € · puhaskasum 22 336,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Vincent Holding osaühing: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 134967 / 5
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Millerson UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 134967
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026