Lumav Commerce OÜ
Programmeerimine
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 37 päeva tagasi.
2024. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 36,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 913 882,00 | 1 806 813,00 | 1 411 378,00 | 1 130 780,00 | 1 091 703,00 |
| Ärikasum (€) | 127 866,00 | -316 958,00 | -115 820,00 | 60 669,00 | 27 332,00 |
| Puhaskasum (€) | 114 632,00 | -316 373,00 | -120 825,00 | 57 466,00 | 52 451,00 |
| Varad (€) | 727 760,00 | 551 449,00 | 437 328,00 | 383 669,00 | 440 232,00 |
| Kohustised (€) | 263 321,00 | 402 939,00 | 309 643,00 | 198 518,00 | 202 630,00 |
| Omakapital (€) | 464 439,00 | 148 510,00 | 127 685,00 | 185 151,00 | 237 602,00 |
| Raha (€) | 313 240,00 | 3 050,00 | 10,00 | 318,00 | 64 136,00 |
| Töötajate arv | — | — | 17,00 | 15,00 | 15,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2024Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2019Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 440 tuh €
- Omakapital
- 238 tuh €
- Kohustised
- 203 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 315 tuh €
- Riiklikud maksud
- 128 tuh €
- Tööjõumaksud
- 81,3 tuh €
- Töötajaid
- 19,00
Avaliku sektori maksed
2026
36,2 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 091 703,00 € · puhaskasum 52 451,00 €
müügitulu 1 130 780,00 € · puhaskasum 57 466,00 €
Varasemad muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 411 378,00 € · puhaskahjum 120 825,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Põhja pst 21/1 · 10414 · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 10134493 / 18
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 806 813,00 € · puhaskahjum 316 373,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 913 882,00 € · puhaskasum 114 632,00 €
müügitulu 1 599 140,00 € · puhaskasum 168 845,00 €
müügitulu 1 175 299,00 € · puhaskasum 10 395,00 €
Lumav Commerce OÜ: Kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10134493 / 13, Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10134493 / M5
müügitulu 927 413,00 € · puhaskasum 106 663,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10134493 / 12
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 654 608,00 € · puhaskasum 72 695,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Paldiski mnt 29 · 10612 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10134493 / 9
müügitulu 451 064,00 € · puhaskasum 65 485,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Aedes Web Solutions OÜ: Kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10134493 / 3
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026